Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.04.2024 18:21

Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG"

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska zdecydowała o rezygnacji z „Tańca z gwiazdami”. Jakie był dokładne przyczyny jej odejścia? I kiedy podjęła tę decyzję? Udało się nam dowiedzieć o wszystkim ze szczegółami.

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska opublikowała dziś na Instagramie oświadczenie, w którym przekazała, że odchodzi z „Tańca z gwiazdami”.

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z „Tańca z gwiazdami”. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady – przekazała Królowa Życia.

Jak bardzo kontuzja wpłynęła na jej decyzję?

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej Czarna Mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć – przekazała Dagmara. 

Są i dobre wiadomości: wiemy już, kto powraca do programu. To ulubieniec widzów, szczegóły poniżej.

Tylko u nas: Wiemy, która para wraca do "Tańca z gwiazdami" po odejściu Dagmary! Ta decyzja poróżni fanów? Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję

Tylko u nas: kto zastąpi Dagmarę Kaźmierską w "TzG"?

Kto z uczestników, którzy wcześniej odpadli, wróci do „TzG” i zatańczy w niedzielę? Świat Gwiazd dowiedział się, że produkcja już podjęła decyzję. Osoba związana z produkcją przekazała naszej redakcji, że do programu zostanie przywrócony Krzysztof Szczepaniak!

Krzysiek o decyzji Dagmary dowiedział się wcześniej. Zanim publicznie ogłosiła, że odchodzi z „Tańca z gwiazdami”, dostał zapytanie od produkcji, czy chciałby wrócić na parkiet. Gdyby się nie zgodził, pytanie trafiłoby do gwiazdy, która odpadła przed nim, czyli Aleksa Mackiewicza. Na szczęście przyjął ofertę bez zawahania – mówi Światu Gwiazd osoba związana z „Tańcem z gwiazdami”.

A kiedy właściwie Kaźmierska zdecydowała się opuścić program? Poniżej przeczytacie o dokładnych okolicznościach tej decyzji.

Tylko u nas: Kiedy i dlaczego Dagmara Kaźmierska postanowiła odejść z "Tańca z gwiazdami"?

Dagmara od poniedziałku rozważała decyzję o odejściu. Ból żebra dawał się jej we znaki, ale liczyła, że jeszcze uda się jej zatańczyć ostatni raz w podziękowaniu fanom. 

Chciała ogłosić odejście podczas odcinka na żywo – mówi Światu Gwiazd osoba związana z „Tańcem z gwiazdami”.

Niestety wtorkowy wieczór przesądził o wszystkim. Trening z Conanem uświadomił Dagmarze, że nie jest w stanie wyjść na parkiet, bo ból pękniętego żebra jest zbyt silny. Nie chciała ryzykować zdrowiem, a i tak robiła to od początku edycji.

Z wtorku na środę poinformowała o swoich planach produkcję. Ustalono, że o rezygnacji poinformuje fanów osobiście, ale z szacunku dla innej pary zrobi to jak najwcześniej, gdy tylko będzie pewna swojej decyzji. Przed wydaniem oświadczenia produkcja skontaktowała się z Krzysztofem, pytając go, czy powróci do show. Gdyby odmówił, pytanie skierowano by do Aleksa Mackiewicza.

Tuż przed rezygnacją z programu Dagmara Kaźmierska udzieliła nam wywiadu. Co w nim wyznała?

Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, przyczyny odejścia, kiedy zdecydowała o rezygnacji
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, przyczyny odejścia, kiedy zdecydowała o rezygnacji
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF