Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska jednak w "Tańcu z Gwiazdami". Fani oszaleją z radości. Produkcja potwierdza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.04.2024 08:03

Dagmara Kaźmierska jednak w "Tańcu z Gwiazdami". Fani oszaleją z radości. Produkcja potwierdza

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

W czwartkowe popołudnie widzowie "Tańca z Gwiazdami" przeżyli szok po oświadczeniu Dagmary Kaźmierskiej. Uczestniczka zrezygnowała z udziału w programie z uwagi na pogarszające się zdrowie. Czy to jednak jej ostatni występ na parkiecie Polsatu? Jest spora szansa, że jeszcze nas zaskoczy.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

"Królowa życia" od pierwszych odcinków tanecznego show wzbudzała wiele emocji. Z uwagi na kłopoty z nogami nie mogła wykonywać skomplikowanych choreografii, jednak nadrabiała urokiem osobistym, przynajmniej u widzów. To oni pomagali jej awansować z odcinka na odcinek, aż do 7. odsłony najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Nie brakowało także skandali z jej udziałem. Wszyscy pamiętają przecież występek Conana, który wparował na scenę. Gdy syn celebrytki otrzymał dalsze miejsca, to Dagmara Kaźmierska przestała gryźć się w język po negatywnych ocenach jury. W mediach społecznościowych huczało po jej występach, głównie z uwagi na byłą przyjaciółkę, Edzię, która otwarcie krytykowała celebrytkę.

Dagmara Kaźmierska po wszystkim zdecydowała się na zaskakujący krok. W krótkim nagraniu u boku syna poinformowała o rezygnacji z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Wszystko ze względu na problemy zdrowotne.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam - powiedziała z żalem.

Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG" Edzia zarabia na sukcesie Dagmary! Za wywiad chce kosmiczne pieniądze! Uwzględnia płatność ratalną

Co dalej z ćwierćfinałem "Tańca z Gwiazdami"? Internauci w szoku

Po ogłoszeniu decyzji celebrytki w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Internauci podzielili się na tych, którzy uważają, że Dagmara Kaźmierska już dawno powinna się wycofać oraz tych, którzy zapowiedzieli, że nie będą oglądać programu bez jej udziału.

Dla członków produkcji "Tańca z Gwiazdami" informacja była dość zaskakująca. Nie brak reakcji na rezygnację celebrytki. Iwonę Pavlović nawet nagrano. Stacja stanęła przed trudnym zadaniem, ale w telewizji "show must go on", a widzów już poinformowano o zmianach.

Do ćwierćfinałowej piątki par wraca Krzysztof Szczepaniak oraz Sara Janicka, którzy odpadli w 6. odcinku. Na parkiecie zobaczymy także: Roksanę Węgiel i Michała Kassina, Anitę Sokołowską i Jacka Jeschke, Macieja Musiała i Darię Sytę oraz Maffashion i Michała Danilczuka. 

Wszystko jednak wskazuje na to, że Dagmara Kaźmierska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w temacie "Tańca z Gwiazdami". Uczestniczka pojawi się na parkiecie? Są ku temu spore szanse. Szczegóły poniżej.

Dagmara Kaźmierska wraca do "Tańca z Gwiazdami"?

Produkcja już od dawna zapowiadała, że 27. edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowa. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie wyciągnięto asów z rękawa. Wiadomo, że zmieniono formułę finału rywalizacji.

Tym razem do ostatniego etapu awansują trzy pary zamiast dwóch, jak to miało miejsce do tej pory. Tradycyjnie w finałowym odcinku na parkiecie po raz kolejny prezentowały się wszystkie pary danej edycji. Daje to więc nadzieję na jeszcze jeden występ Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Wszystko zależy od jej samopoczucia.

Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji - pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia - informuje produkcja.

Finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zaplanowano na 5 maja. Do tego czasu możemy obserwować, kto z pięciu par wytańczy sobie kolejny awans. Już w najbliższą niedzielę zobaczymy ich układy taneczne z najbliższymi.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska wraca do "Tańca z Gwiazdami"?, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska wraca do "Tańca z Gwiazdami"?, fot. KAPiF