Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edzia zarabia na sukcesie Dagmary! Za wywiad chce kosmiczne pieniądze! Uwzględnia płatność ratalną
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 17:14

Edzia zarabia na sukcesie Dagmary! Za wywiad chce kosmiczne pieniądze! Uwzględnia płatność ratalną

Edzia zarabia na sukcesie Dagmary!
fot. KAPiF/Instagram

Konflikt Dagmary i Edzi trwa już od dłuższego czasu. Teraz jednak nasilił się po złośliwych komentarzach Nowak-Nawary pod postami z tańcem Kaźmierskiej. Teraz okazuje się, że była przyjaciółka próbuje dorobić się na sukcesie Dagmary! Za wywiady żąda ogromnych kwot.

Edzia atakuje Dagmarę w komentarzach

Zanim rozpoczęła się nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami”, Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu dla magazynu „Świat Gwiazd”, w którym wyznała, że nadal tęskni za Edytą Nowak Nawarą. Niestety, wydaje się, że relacja nie jest obustronnie tak samo silna. 

Już po czwartym odcinku „Tańca z gwiazdami”, Edyta skomentowała odpadnięcie Filipa Chajzera oraz Beaty Olgi Kowalskiej, jednak była wtedy dość oszczędna w słowach, sugerując jedynie, że "nie powinni odpadać". Jej niechęć jednak szybko się nasilała. Po przedostatnim odcinku programu na portalu Jastrząb Post pojawił się komentarz Edyty, który wywołał kontrowersje.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej – napisała dawna przyjaciółka Dagmary.

Niestety później wcale nie było lepiej. Edzia coraz mocniej pisała o Dagmarze.

Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara Edzia z "Królowych życia" obejrzała "TzG" i nie wytrzymała. Gdy wyczytali, że Dagmara zostaje w programie, napisała, co myśli o wynikach

Konflikt między Edzią a Dagmarą zaostrza się

Słowa Edzi dotyczące oszustwa mocno zaniepokoiły Kaźmierską. W wywiadzie dla portalu “Pomponik” stwierdziła, że uważa je za całkowicie nieakceptowalne i stanowczo zaprzeczyła, jakoby w ogóle mogło wystąpić jakiekolwiek oszustwo w programie "TzG".

Każdy wie, że ten program jest oparty na głosach widzów. Czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? [...] Edzia, puknij ty się w głowę! Niebywałe. Jestem niemile zaskoczona i zasmucona. Jeśli Edzia odnosiłaby teraz jakiekolwiek sukcesy – bo samo to, że jestem w tym programie, jest ogromnym sukcesem – to ja bym się cieszyła – ogłosiła Dagmara.

Edyta Nowak-Nawara, znana jako Edzia, zareagowała tuż po ostatnim odcinku programu, w którym odpadł Krzysztof Szczepaniak. Przywołała słowa swojej dawnej znajomej i odwróciła je przeciwko niej.

Szok. Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi jak zawsze – napisała w sieci Nowak-Nawara.

Wielkim zaskoczeniem było dla wszystkich to, że Dagmara zrezygnowała z udziału w programie.

Edzia żąda pieniędzy za wywiady

W dzisiejszy czwartek redaktor z portalu "Lelum" zdecydował się skontaktować z Edytą Nowak-Nawarą, aby poznać jej opinie na temat wpisów, jakie zamieszcza w mediach społecznościowych na temat swojej dawnej przyjaciółki, Dagmary Kaźmierskiej. 

Edyta Nowak-Nawara szybko odpowiedziała na jego wiadomość. Jednakże nikt nie przewidywał, że za udzielenie wywiadu będzie oczekiwała wynagrodzenia finansowego.

Witam, wszelkiego rodzaju wywiady traktuje jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie - odpisała mu Edyta Nowak Nawara. 

Zarabianie przez celebrytów na udzielaniu wywiadów nie jest zwykłą praktyką. Dlatego też było to zaskoczeniem dla całego zespołu redakcyjnego, że Edyta Nowak-Nawara postawiła warunek honorarium za udzielenie wywiadu.

Edzia i Dagmara Kaźmierska, fot. Instagram
Edzia i Dagmara Kaźmierska, fot. Instagram
Edzia i Dagmara Kaźmierska, fot. Instagram
Edzia i Dagmara Kaźmierska, fot. Instagram