Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.04.2024 17:43

Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara

Edzia z "Królowych życia" straciła dziecko
fot. KAPiF/Instagram

Konflikt Dagmary i Edzi z “Królowych życia” rośnie w siłę od kiedy była przyjaciółka Kaźmierskiej krytycznie oceniła jej udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Nie wszyscy wiedzą, że Edzia ma za sobą stratę dziecka. Cały czas wspierała ją wtedy Dagmara.

Rozpad przyjaźni Edzi i Dagmary z "Królowych życia"

Edzia z programu "Królowe życia" stała się znana widzom jakiś czas temu, gdy emitowano ten program na antenie stacji TTV. W tym czasie Edzia i gwiazda show, Dagmara Kaźmierska, były przyjaciółkami. Jednak ich relacja uległa zmianie po tragicznym wypadku samochodowym, w którym ucierpiała Dagmara. Edyta nie okazała wtedy zainteresowania, czy Dagmara potrzebuje pomocy.

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo - jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc nie skupiałam się nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi pisać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live'y jakoś tak brzydko w stosunku do pani. My się pytaliśmy o panią, a ona odpowiedziała: Nie pytajcie mnie o nią. To jest mój live". 

Po czym stwierdziła, że przyjaciółka zaczęła się od niej odsuwać.

Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą... Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Tak jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. "Na maksa Edzia gwiazdorzy"- tak mi zaczynali ludzie pisać. Ja nie śledziłam jej live'ów. Wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała o tym, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała - wyznała Kaźmierska. 

Co wiadomo o partnerze Edzi?

Edzia z "Królowych życia" obejrzała "TzG" i nie wytrzymała. Gdy wyczytali, że Dagmara zostaje w programie, napisała, co myśli o wynikach Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Kim jest mąż Edzi?

W 2019 roku Edzia zawarła związek małżeński z Adamem Nawarą, mechanikiem samochodowym. Dodatkowo Edyta przeżyła chorobę i śmierć pierwszego męża, oraz stratę matki i siostry. Para ma również dwójkę dzieci o równie niespotykanych imionach. 20-letni syn nosi imię Nicolas, a 12-letnia córka Kryspina. Na platformach społecznościowych często udostępnia zdjęcia ze swoim mężem, ukazując ich jako zgraną parę. Wydaje się, że odnalazła spokój u boku Nawary.

Nie wszyscy byli świadomi, że parę spotkała ogromna tragedia. 

Edzia z "Królowych życia" poroniła

W 8. sezonie “Królowych życiu” Edzia i Dagmara wspólnie chodziły po sklepach, wybierały ubranka i dodatki dla niemowląt, gdy okazało się, że Wójcik-Nawara spodziewa się dziecka. Edzia wybrała nawet imiona. Dla dziewczynki byłyby to Mia lub Etiennette, a dla chłopca Justin, Marcello lub Brandon. 

Potem jednak niestety jej życie nagle się zawaliło. W 4. odcinku 9. sezonu “Królowych życia” wyszło na jaw, że Edzia straciła dziecko w zaawansowanej ciąży. W tym ciężkim czasie bardzo wspierała ją Kaźmierska. 

Moja bidna Edzia, nie płacz. Tak miało być. Nie bądź smutna – pocieszała przyjaciółkę.

Edzia nie umiała jednak odnaleźć wtedy spokoju. 

A z czego mam się cieszyć? – zapytała załamana Edzia.

Później Kaźmierska do kamery powiedziała:

Jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakła, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu – mówiła Dagmara. 

Edzia pozbyła się wszystkiego, co zakupiła dla maleństwa, ponieważ nie była nawet w stanie patrzeć na te rzeczy. Dagmara była przy przyjaciółce przez cały okres żałoby. Wspierała ją i pomagała we wszystkim. 

 

Edzia i Dagmara z
Edzia i Dagmara z "Królowych życia", fot. Instagram
Edzia i Dagmara z
Edzia i Dagmara z "Królowych życia", fot. Instagram