Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Szczeka tą jadaczką". Dagmara wyjaśnia Edzię raz na zawsze. Ujawniła gorzkie kulisy konfliktu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.04.2024 09:18

"Szczeka tą jadaczką". Dagmara wyjaśnia Edzię raz na zawsze. Ujawniła gorzkie kulisy konfliktu

Dagmara Kaźmierska, Edzia
fot. KAPiF/Instagram

Dagmara Kaźmierska wiedzie ostatnio prym nie tylko z uwagi na występy w "Tańcu z Gwiazdami", ale także z uwagi na ostre opinie Edzi na temat jej udziału w programie. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała, jak czuje się po krytyce byłej przyjaciółki. Od czego tak naprawdę rozpoczęły się ich waśnie?

Dagmara Kaźmierska o negatywnych komentarzach Edzi. Widziała o jej stanie?

Od ostatnich dwóch tygodni w mediach społecznościowych aż roi się od negatywnych komentarzy na temat występów Dagmary Kaźmierskiej. Internauci nie kryją rozczarowania jej awansami do kolejnych etapów programu "Taniec z Gwiazdami".

Nieprzychylni są także jurorzy, którzy za ostatni występ nagrodzili ją zaledwie 7 punktami. Skąd u celebrytki takie problemy z nauką choreografii? "Królowa życia" w przeszłości przeżyła poważny wypadek samochodowy, który zakończył się kłopotami z nogami. Każdy taniec jest dla niej ogromnym wyzwaniem, o którym nie wszyscy wiedzą.

Jedną z bliższych osób, które znają jej los, jest jednak Edzia, z którą wspólnie występowała w programie TTV. Teraz była przyjaciółka nie hamuje się w internecie, gdzie coraz ostrzej ocenia występy Dagmary Kaźmierskiej. Co na to uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

To jest niewątpliwym sukcesem, że ja znalazłam się na parkiecie najpiękniejszego show w naszym kraju i Edzia pokazała, że nie cieszy się z tego sukcesu. Pokazała, że jest zła, że ja zaszłam tak daleko w swoim życiu. Co jest najbardziej przykrym, bo Edzia była z osób bliskich, która była przy wypadku. Edzia wiedziała i Edzia wie, co ja mam z nogami - przyznała nam celebrytka.

Co jednak było kością niezgody pomiędzy byłymi przyjaciółkami? Dagmara Kaźmierska zdradziła nam kulisy ich waśni.

Tylko u nas: Conan w "TzG". Dagmara już wie, jak tańczy jej syn. Ale będzie mu przykro! W Dagmarze aż się zagotowało! Tylko dla nas pierwszy raz odpowiada na ostre ataki Edzi. Mówi o jej "smutnym życiu"

Dagmara Kaźmierska o konflikcie z Edzią. Od czego zaczęła się kłótnia?

Jeszcze kilka lat temu Dagmara i Edzia stanowiły nierozerwalny duet w programie "Królowe życia". Z czasem ich ścieżki zaczęły jednak się oddalać, a o początku wrogiego nastawienia przyjaciółki celebrytka dowiedziała się od fanów.

Między nami było wszystko dobrze. My tylko troszeczkę z racji moich zajętości się oddaliłyśmy. Ja nie uważałam, że my się pokłóciłyśmy, bo nie było żadnego powodu. I nagle ludzie mi zaczęli przesyłać, jak Edzia jakieś tam live'y robi z jakimś fryzjerem i ludzie pytali "Gdzie Dagmarka?", normalnie mnie też pytali "Gdzie Edzia?", a ja "Edzia z Adasiem", "Edzia pojechała" no ja odpowiadałam normalnie. A Edzia: "W d***ie, w d***ie Dagmara. To nie jest live Dagmary to jest mój live".

Dagmara nie mogła uwierzyć w to, co Edzia mówi na jej temat. Sprawę potraktowała z humorem, a przyjaciółka zaczęła trzymać ją na dystans.

 Ja tak patrzę i mówię "Co tej Edzi? Zwariowała czy co?". Edzia zaczęła się irytować, że ludzie pytają o mnie i mi się zrobiło przykro. Ja zrobiłam prześmiewczego TikToka na Edzię, żeby pokazać "Edzia zobacz siebie w lustrze. Co Ty robisz?". Od tego momentu już się nie widziałyśmy. Edzia sama zaczęła się dystansować - wspominała Dagmara Kaźmierska.

W rozmowie ze Światem Gwiazd celebrytka zaczęła przypuszczać, że być może jej była przyjaciółka chciała rozpocząć własną karierę. Szkoda tylko, że kosztem jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

Nie wiem może chciała solo karierę robić. No to robi w internecie hejtem na byłą przyjaciółkę - podsumowała smutno.

Królowa życia ostatecznie podsumowała jej zachowanie. 

Dagmara Kaźmierska o Edzi i jej komentarzach

Po ostatnich komentarzach Edzi w mediach społecznościowych trudno wyobrazić sobie, by znajomość byłych przyjaciółek wróciła na dawne tory. Dagmara Kaźmierska zdecydowanie podsumowała jej zachowanie.

Już samo to, że ja próbuję coś robić w tym programie to ona wie jakim ja wysiłkiem to okupuję. Mimo to szczeka tą jadaczką. […] Pokazała swoją twarz. Jest niedobra no i tyle - wyznała nam celebrytka.

Czy mimo medialnej afery "królowa życia" żałuje, że jej historia z Edzią zakończyła się w ten sposób? Po ostatnich wydarzeniach może wyciągnąć tylko jedną lekcję dla siebie.

Jak się mówi, śmieci się same wynoszą z naszego życia i teraz czuję radość i teraz czuję naprawdę ulgę i dziękuję tam opatrzności, że to tak wyszło, że nie ma jej w moim życiu. Nie potrzeba nam drodzy ludzie, takich koło siebie osób i to jest chyba dobrze, że Edzi już też nie ma, tak miało być. No, czuje ulgę. Teraz jestem szczęśliwa. Dobrze, że tak się stało - podsumowała.

Całą rozmowę z Dagmarą Kaźmierską zobaczysz poniżej:

Edzia i Dagmara z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram
Edzia i Dagmara z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska i Edzia z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska i Edzia z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram