Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To już prawdziwe starcie pomiędzy Edzią i Dagmarą. Nowak już może żałować swoich słów. "Niewdzięczna"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 11:15

To już prawdziwe starcie pomiędzy Edzią i Dagmarą. Nowak już może żałować swoich słów. "Niewdzięczna"

Dagmara Kaźmierska, Edzia
fot. KAPiF/Instagram

Po ostatnim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" w mediach społecznościowych znów zrobiło się głośno za sprawą Edzi. Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ostro skrytykowała jej udział w telewizyjnym show. Tym razem internauci nie puścili jej tego płazem. Rozpoczęła się mocna dyskusja.

Dagmara Kaźmierska wzbudza kontrowersje w "Tańcu z Gwiazdami"

Ostatnie dwa odcinki tanecznego show nie były najlepszym czasem dla Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka co prawda awansowała do kolejnego etapu, jednak wzbudziła wiele kontrowersji. Zaczynając od tańców, ponownie spotkała się z krytyką jurorów.

Występ w zupełnie nowym stylu broadway jazz skutkował dostaniem najmniejszej liczby punktów w historii "Tańca z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zgarnęli zaledwie 7 punktów i dość srogie komentarze jury. Mimo to duet awansował dalej, co wzbudziło gniew internautów.

W mediach społecznościowych nietrudno o komentarze, które mówią, że celebrytka powinna już pożegnać się z parkietem. Wyjątkowo ostre opinie w tej kwestii wyraża jej była przyjaciółka, Edyta Nowak. Panie wspólnie występowały w programie "Królowe życia". Teraz nie brak między nimi waśni.

Conan Kaźmierski zrobił scenę w środku nocy. Pokazał, na co go stać. Kolejny odcinek "TzG" będzie gorący Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Zagłosują na Dagmarę? Padła jasna deklaracja, a po niej wyjaśnienie

Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ponownie atakuje. Jak oceniła jej występ?

W przeszłości Edzia i Dagmara tworzyły nierozerwalny duet, który rozbawiał widzów w programie TTV. Z czasem jednak ich ścieżki zaczęły się oddawać, a pomiędzy paniami wybuchł konflikt.

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo - jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc nie skupiałam się nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi pisać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live'y jakoś tak brzydko w stosunku do pani. My się pytaliśmy o panią, a ona odpowiedziała: Nie pytajcie mnie o nią. To jest mój live". Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą... Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Tak jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje - wyznała Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów.

Obecnie Edzia chętnie komentuje niedzielne występy Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Była przyjaciółka nie jest pod wrażeniem umiejętności celebrytki.

Dagmara puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi jak zawsze - napisała po występie.

Wypowiedzi Edzi wzbudzają sporo emocji, ale czy czekają ją konsekwencje? Już teraz można zauważyć jedną rzecz.

Internauci mają dość! Uderzyli w byłą przyjaciółkę Dagmary Kaźmierskiej

Po głośnych komentarzach Edzi na temat udziału Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" również na jej profilu zaroiło się od słów internautów. Wielu staje w obronie celebrytki, która wiedzie prym w tanecznym show.

  • Żenada. Zachowanie gorsze niż 15 latków…
  • Edziu zazdrość to zła cecha.
  • Okropna, toksyczna i niewdzięczna baba.
  • Paskudny człowiek z ciebie. Nie wiem jak patrzysz rano w swoje lustro.
  • Nikt by o tobie nie słyszał gdyby nie Dagmara!!!

Wśród internautów nie brak jednak też osób, które zgadzają się z byłą przyjaciółką celebrytki oraz ocenami jurorów. Po ostatniej punktacji nie da się ukryć sporej różnicy w umiejętnościach pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a pozostałymi uczestnikami show.

  • Od kiedy stwierdzenie faktu, że ktoś nie potrafi tańczyć to hejt? Przecież to każdy widzi.
  • Piękna kobieta, mocny charakter, własne zdanie.
  • Pani Edzio jest pani super, mówi pani prawdę prosto w oczy bez owijania w bawełnę i to się ceni.
Dagmara Kaźmierska i Edzia z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska i Edzia z
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski (3).png
Internauci uderzyli w Edzię po krytyce Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski.png
Internauci uderzyli w Edzię po krytyce Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Internauci uderzyli w Edzię po krytyce Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPiF