Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Conan Kaźmierski zrobił scenę w środku nocy. Pokazał, na co go stać. Kolejny odcinek "TzG" będzie gorący
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 09:16

Conan Kaźmierski zrobił scenę w środku nocy. Pokazał, na co go stać. Kolejny odcinek "TzG" będzie gorący

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF/Instagram

Conan Kaźmierski mimowolnie stał się jedną z gwiazd programu "Taniec z Gwiazdami". Jego ostatnie wybryki mocno odbiły się na Dagmarze Kaźmierskiej, która otrzymała najgorsze nowy w historii show. Teraz jej syn pokazał, na co go stać. W środku nocy zaczął tańczyć i śpiewać. Odziedziczył talent po mamie?

Conan Kaźmierski wywołał skandal w "Tańcu z Gwiazdami"

Choć to Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami" to jej syn w ostatnich tygodniach wywołał najwięcej emocji. Wszystko ze względu na opinię Iwony Pavlović na temat jednego z występu celebrytki. Jurorka dosadnie skrytykowała jej umiejętności, co spotkało się z reakcją Conana.

Mężczyzna wbiegł na parkiet i wręczając bukiet róż mamie, nie omieszkał posłać kąśliwą uwagę w stronę jurorki. Stawał w obronie Dagmary Kaźmierskiej, która występuje na parkiecie pomimo zdrowotnych problemów. 

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - powiedział zjadliwie Conan Kaźmierski.

Słowa Conana wywołały skandal i dotarły do produkcji "Tańca z Gwiazdami", która postanowiła wyciągnąć konsekwencje wobec Dagmary Kaźmierskiej.

To prawda, że produkcja poprosiła Dagmarę o interwencję i rozmowę z Conanem. Wszyscy wiedzą, że on nie chciał źle i że czasem emocje biorą górę, ale w programie emitowanym na żywo nie można pozwalać sobie na takie incydenty - zdradziła nam osoba pracująca przy "Tańcu z Gwiazdami".

W 7. odcinku mogliśmy zobaczyć pewną zmianę, ale wygląda na to, że Conan Kaźmierski nie daje za wygraną. Pochwalił się swoimi tanecznymi umiejętnościami.

Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Zagłosują na Dagmarę? Padła jasna deklaracja, a po niej wyjaśnienie Dagmara Kaźmierska miała wypadek. Przeżyła dramat na parkiecie. Ból był nie do zniesienia

Conan Kaźmierski nie daje za wygraną. Pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

W minioną niedzielę faktycznie mogliśmy zobaczyć, że Conana Kaźmierski nie siedział blisko parkietu, a w dalszej części publiczności. Produkcja w taki sposób chciała zapobiec kolejnym aferom?

A tak mi się usiadło… - przyznał wymijająco w rozmowie z nami syn Dagmary Kaźmierskiej.

Być może brak bliskiego kontaktu z Conanem dodał odwagi jurorom, którzy w 7. odcinku nie zostawili suchej nitki na Dagmarze Kaźmierskiej i Marcinie Hakielu. Widzowie byli świadkami zażartej kłótni między jurorami.

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. To już jest stanie z gwiazdami - wypaliła Iwona Pavlović.

Zwykle łaskawa w ocenach Ewa Kasprzyk tym razem nie mogła przymknąć oczu na występ "królowej życia".

Ja czekałam kiedy to się zacznie - powiedziała. 

Rafał Maserak szybko dołączył do dyskusji, dodając krótko:

Ja czekałem kiedy to się skończy.

Na kąśliwych uwagach się nie skończyło, ponieważ Dagmara Kaźmierska za drugi taniec otrzymała jedynie 7 punktów, co jest najgorszym wynikiem w historii "Tańca z Gwiazdami". Mimo to awansowała do kolejnego odcinka, a tam na parkiecie zaprezentuje się z Conanem. Syn celebrytki zaczął już intensywne treningi?

Conan Kaźmierski szaleje przed występem w "Tańcu z Gwiazdami". Ma talent po mamie?

W najbliższym odcinku "Tańca z Gwiazdami" piątka uczestników zatańczy z bliskimi osobami. Anita Sokołowska pojawi się w towarzystwie brata, Maffashion zaprosiła swoją przyjaciółkę, Maciej Musiał ruszy w tany z mamą, Roksana Węgiel pojawi się wraz z ukochanym, Kevinem Mglejem, a Dagmara Kaźmierska zatańczy z 22-letnim synem, Conanem.

Bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych duetów jest Dagmara Kaźmierska i Conan. Syn celebrytki zaczął nawet przygotowania do występu przed kamerami. W mediach społecznościowych zamieścił nagranie, na którym śpiewa do utworu "Habibi".

Krótki filmik pokazał także jego taneczne umiejętności. Nie zabrakło statycznych ruchów ze sporą gestykulacją i ogromnymi pokładami uśmiechu. Bez wątpienia mężczyzna odziedziczył ruchy po mamie.

Niedzielny odcinek "Tańca z Gwiazdami" pokaże, czy w parze uda się zyskać przychylność jurorów. Start już 21 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. Instagram
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. Instagram
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. Instagram
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. Instagram
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. KAPiF
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski pochwalił się umiejętnościami na ulicy, fot. KAPiF