Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cios dla Shakiry! Gerard Pique przyłapany z 24-letnią partnerką. Już bardziej romantycznych scen nie mogli zafundować paparazzi
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 08.09.2023 11:04

Cios dla Shakiry! Gerard Pique przyłapany z 24-letnią partnerką. Już bardziej romantycznych scen nie mogli zafundować paparazzi

Gerard Pique i Clara Chia, Shakira (fot. EastNews)
Gerard Pique i Clara Chia, Shakira (fot. EastNews)

Gerard Pique i Clara Chira na wakacjach w Chorwacji. Paparazzi sfotografowali parę podczas wspólnej kąpieli w morzu. Nie szczędzili sobie czułości. Te zdjęcia to cios prosto w serce Shakiry.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique

Shakira i Gerard Pique rozstali się w czerwcu 2022 roku po 12 latach. Piłkarz wymienił piosenkarkę “na lepszy model” – dokładnie tak całą sytuację podsumowała wokalistka w swojej piosence “TQG”, w której bez ogródek wypunktowała wszystkie wady ojca swoich synów. 

Oglądanie cię za nową zabolało mnie, ale teraz koncentruję się na sobie – zarapowała gwiazda, dodając złośliwie, że “wymienił ferrari na twingo”.

Shakira znowu spotyka się z młodszym! Przy nim Pique jest niszową gwiazdą. To może być romans dekady Shakira odkryła romans Pique przez słoik z dżemem truskawkowym. To dlatego wynajęła detektywów

Z kim Gerard Pique zdradził Shakirę?

Kulisy rozstania Shakiry i Pique do dziś nie są do końca oczywiste. Wiadomo tylko, że ostatecznym powodem rozbicia związku była nowa kobieta u boku mężczyzny. Jego serce skradła Clara Chia Marti, 24-letnia pracownica jednej jego z firm. 

Gerard Pique z nową partnerką Clarą Chia Marti
Gerard Pique i Clara Chia Marti, fot. Instagram

Gdy Shakira zajmowała się synami, on spędzał długie dnie w biurze. Teraz już wiadomo, że w tym czasie przebywał z Clarą. Romans kwitł w najlepsze – relacjonował hiszpański tabloid “Hola!".

Ostatnie miesiące 2022 roku gwiazda hitu “Waka Waka” określiła "prawdopodobnie najtrudniejszym, najciemniejszym momentem swojego życia". 

O tym, jak bardzo bolesny cios Pique zadał Shakirze, świadczy wspomniana już piosenka. Obecnie ich relacja nie układa się najlepiej. Plotkowało się nawet, że artystka chce zabrać ze sobą synów – 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę – i przeprowadzić się do Kolumbii, z której pochodzi. Żeby jednak to się stało, musiałaby otrzymać zgodę Gerarda, co – jak sam zapewnił lokalną prasę – jest niemożliwe.

Gerard Pique i Shakira z synami, fot. EastNews
Gerard Pique i Shakira z synami, fot. EastNews

Sportowiec z nową partnerką pokazali się już publicznie, a hiszpańskie tabloidy spekulowały nawet o ciąży. Nic jednak nie wskazuje, by były zawodnik FC Barcelony miał ponownie zostać ojcem.

Gerard Pique i Clara Chia na wakacjach w Chorwacji

Niedawno media donosiły, że Shakira spotyka się z Lewisem Hamiltonem, który w Grand Prix Hiszpanii F1 zajął drugie miejsce. Nie wiadomo, ile prawdy jest w tych doniesieniach. Gwiazda nie epatuje życiem prywatnym tak ostentacyjnie jak jej były partner.

Właśnie do sieci trafiły zdjęcia paparazzi z wakacji Gerarda Pique i Clary Chii. Możemy na nich zobaczyć, jak hiszpański piłkarz w błękitnych kąpielówkach pluska się z opaloną, ubraną z oliwkowy kostium partnerką.

Nie sposób nie zauważyć, że relacja pary ma się świetnie. Na jednym ze zdjęć widać, jak Pique nosi Clarę na plecach. Najwyraźniej obecność lokalnych paparazzi nie przeszkodziła im w romantycznym uniesieniu. 

Fotografie, które pierwszy opublikował magazyn Lecturas", dziś rozgrzewają od rana światowe media, raczej nie ucieszą Shakiry, która według ustaleń hiszpańskiej prasy bardzo przeżyła romans ojca swoich synów, który zdradzał ją za jej plecami.

Shakira, fot. EastNews
Shakira, fot. EastNews
Shakira i Gerard Pique EA
Gerard Pique i Shakira, fot. EastNews
Shakira i Pique EN
Gerard Pique i Shakira, fot. EastNews
Shakira, fot. EastNews
Shakira, fot. EastNews
Shakira uciszana przez teściową. Pique przygląda się i nie reaguje
Shakira EA
Shakira
Rozstanie Shakiry z byłym piłkarzem FC Barcelona, Gerardem Pique to jedno z najhuczniejszych rozstań w zagranicznym show-biznesie. Para rozstała się już kilka miesięcy temu, ale na światło dzienne co chwilę wychodzą nowe kontrowersyjne newsy. W sieci krąży nagranie, na którym mama Pique złapała Shakirę za twarz i zaczęła ją uciszać. Piłkarz stał obok i nie reagował.
Czytaj dalej
Shakira i Gerard Piqué zawrą ugodę? W tle poważne kwestie finansowe
Shakira i Gerard Piqué
fot.Shakira_Rio_02.jpg: Andres.Arranz - Original uploaded to www.arteyfotografia.com as Shakira Rock in Rio 08 003derivative work: Jonathas Davi (talk) - Shakira_Rio_02.jpg, CC BY 2.5 es, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16460389/Vinod Diva
Zagraniczne media donoszą o nowych szczegółach odnośnie do głośnego rozstania uwielbianej pary. Shakira wyszła z inicjatywą w temacie opieki nad synami. Odpowiedź Gerarda Piqué może jej się nie spodobać.Piosenkarka i piłkarza przez ponad dekadę stanowili jeden z najbardziej popularnych związków w światowym show-biznesie. Ich niepozorne spotkanie podczas nagrań do teledysku przerodziło się w prawdziwe uczucie, którym żyły media z całego globu.Niestety kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia o rozstaniu uwielbianej pary. Shakira postanowiła też zaproponować swojemu byłemu partnerowi ugodę, dzięki której mogłaby sprawować pełną opiekę nad synami. Piłkarz mógł liczyć na spore korzyści finansowe.
Czytaj dalej