Swiatgwiazd.pl
Shakira

Splash/EAST NEWS, kadr twitter.com/LaVozGlobal

Shakira uciszana przez teściową. Pique przygląda się i nie reaguje

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Rozstanie Shakiry z byłym piłkarzem FC Barcelona, Gerardem Pique to jedno z najhuczniejszych rozstań w zagranicznym show-biznesie. Para rozstała się już kilka miesięcy temu, ale na światło dzienne co chwilę wychodzą nowe kontrowersyjne newsy.

W sieci krąży nagranie, na którym mama Pique złapała Shakirę za twarz i zaczęła ją uciszać. Piłkarz stał obok i nie reagował.

Mama Pique złapała Shakirę za twarz

Na wstrząsającym nagraniu była teściowa Shakiry, Montserrat Bernabeu łapie wokalistkę za twarz i zaczyna uciszać. Kolumbijka machnęła ręką, aby móc się uwolnić. Gerard Pique był świadkiem całej sytuacji i nie zareagował ani nie pomógł partnerce.

Nagranie podobno pochodzi z dnia, w którym Pique odbierał nagrodę. Prawdopodobnie kreacja, którą miała na sobie Shakira, nie spodobała się piłkarzowi, a tym bardziej jego mamie. Piosenkarka ubrała się w krótką i świecącą sukienkę z głębokimi rozcięciami, pokazującymi bardzo dużo ciała. Na kolejnym nagraniu widać jak Kolumbijka siedzi obok Pique, którego chce przytulić, ale piłkarz dyskretnie ucieka od jej objęć. 

Łukasz Nowicki

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej ma już 19 lat. Tak wygląda

CZYTAJ DALEJ

Shakira nagrała piosenkę o rozstaniu i zdradzie piłkarza

Przypominamy, że piłkarz zostawił Kolumbijkę dla młodszej pracownicy jego agencji, Clary Chia Marti. Shakira nie zamierzała jednak milczeć i nagrała piosenkę, która ma prawie 200 milionów wyświetleń, zaledwie dwa tygodnie po publikacji. Utwór mówi o tym, jak piłkarz "zamienił Ferrari na Twingo" czy "Rolexa na Casio". 

– Bez urazy, kochanie, życzę ci wszystkiego najlepszego z moim rzekomym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się z tobą stało. Jesteś tak dziwny, że nie cię nie poznaję. Jestem warta dwóch 22-latek – śpiewa Shakira.

Piosenkarka poszła nawet o krok dalej i zaśpiewała o tym, jak Pique "zostawił jej teściową jako sąsiadkę". Tym zdaniem, wokalistka ujawniła, że jej relacje z mamą piłkarza nie należą do najlepszych.

Ostatnio również informowaliśmy o tym, jak wokalistka zaczęła podejrzewać męża o schadzki z kochanką w ich domu po tym, jak w lodówce ubyło dżemu truskawkowego, którego piłkarz nie znosi. To właśnie wtedy Kolumbijka miała wynająć detektywów, którzy dostarczyli jej dowody na jego zdradę. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:
  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Niesłychane, do kogo należy dom Siary z "Kilera". "Potwierdzam, to jest ten dom"

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Artur i Beata Barciś, Cezary i Katarzyna Żak, fot. TRICOLORS/East News

Tym parom udało się uniknąć rozwodu, są ze sobą od lat. Numer 7 to prawdziwi rekordziści

W świecie show-biznesu rozstania i rozwody to popularny temat. Wiele gwiazd ma na swoim koncie głośny rozpad związku, a niektórzy doczekali się ich aż kilku. Niemniej jednak nie tyczy się to wszystkich. Zarówno wśród polskich jak i zagranicznych par są małżeństwa, które szczęśliwie żyją ze sobą od lat. Oto galeria wieloletnich małżeństw.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!


Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

W takich warunkach mieszka Jolanta Pieńkowska. Jej mąż to miliarder

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >