Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po rozstaniu z Shakirą Gerard Piqué związał się z inną. Media donoszą o końcu wielkiej miłości
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.12.2022 17:30

Po rozstaniu z Shakirą Gerard Piqué związał się z inną. Media donoszą o końcu wielkiej miłości

Gerard Piqué EA
fot. JOSEP LAGO/AFP/East News

Zaledwie kilka miesięcy temu media z całego świata rozpisywały się o głośnym rozstaniu jednej z najgorętszych par. Piłkarz Gerard Piqué miał dopuścić się zdrady i zostawić Shakirę dla dużo młodszej kochanki. Jak pokazał czas, miłość z młodą modelką to już przeszłość.

O rozstaniu Shakiry i Gerarda spekulowało się już wiele miesięcy temu. Przypuszczenia okazały się słuszne, a światowej sławy piłkarz spróbował szczęścia u boku 23-letniej Clary Chii Marti. Młoda modelka miała nie wytrzymać presji mediów i nagonki fotoreporterów.

Gerard Piqué zakończył kolejny związek

Hiszpański piłkarz Gerard Piqué od lat cieszy się zainteresowaniem mediów z całego świata. Utalentowany sportowiec sukcesywnie rozwijał swoje skrzydła w piłce nożnej, by dziś móc poszczycić się mianem jednego z najpopularniejszych piłkarzy.

Nie tylko fani sportu śledzą losy Gerarda. Media z całego świata od lat bacznie przyglądają się również jego życiu prywatnemu, które od lat dzielił z piosenkarką Shakirą. Przypomnijmy, że Gerard i Shakira tworzyli związek od 2010 roku. Owocem ich miłości są synowie: Milan i Sasha.

W czerwcu bieżącego roku w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące rzekomego rozpadu związku Shakiry i Gerarda. Na potwierdzenie informacji nie trzeba było długo czekać, podobnie jak na poznanie nowej wybranki serca piłkarza. Okazała się nią 23-letnia modelka Clara Chia Marti. Jak przekazał hiszpański magazyn "Marca", ich miłość nie trwała długo.

Hiszpańskie media o powodzie rozpadu związku Gerarda Piqué z młodszą o 13 lat modelką

Nie da się ukryć, że zakończenie 12-letniego związku Gerarda i Shakiry wzbudziło niemałe emocje. Swego czasu uznawani byli bowiem za jedną z najlepiej dobranych par. Dodatkowe kontrowersje wzbudził również fakt, że w rozstanie niewątpliwie zamieszane są również ich dzieci.

Po ogłoszeniu rozstania Gerard Piqué regularnie randkował ze swoja młodą ukochaną. Fotoreporterom wielokrotnie udało się uchwycić ich na wspólnych spotkaniach, co z kolei spotkało się z ogromną krytyką internautów.

Na dniach hiszpański magazyn "Marca" przekazał, że 23-letnia wybranka Gerarda miała nie udźwignąć krytyki oraz medialnej presji. Nękanie przez fotoreporterów miało dać się jej we znaki, a żeby tego było mało, piłkarz miał zatęsknić za Shakirą. Tabloid tym samym obwieścił kolejne rozstanie Gerarda.

Zobacz zdjęcia:

Shakira i Gerard Piqué
fot.instagram.com/shakira/
Pique z dziećmi
fot. instagram.com/3gerardpique/
Shakira i Gerard Pique
fot.instagram.com/shakira/
Shakira i Gerard Pique
fot.instagram.com/3gerardpique/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Kosztują 6 tysięcy złotych, Kasia Cichopek znalazła podobne za 130 zł. Niemal identyczne są też w Zarze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Marca