Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grażyna Krawczyk w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Ewy Krawczyk
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:37

Grażyna Krawczyk w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Ewy Krawczyk

Ewa Krawczyk
youtube.com/CiekaweWydarzenia

Niestety, pomimo swojej śmierci Krzysztof Krawczyk nie może liczyć na wieczny spokój. Wciąż rozwiązuje się kwestia jego majątku i testamentu, w którym rzekomo został pominięty jego syn.

Teraz w tej sprawie wypowiedziała się pierwsza żona zmarłego piosenkarza, Grażyna Krawczyk, której słowa tylko dolewają oliwy do ognia.

Czy Ewa Krawczyk niesłusznie przejęła cały majątek?

Według regularnie rozpowszechnianych przez media informacji, Krzysztof Krawczyk spisał swój testament i przekazał w nim cały majątek trzeciej żonie, Ewie. Informacje te szybko wzbudziły sporo kontrowersji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wydawało się bowiem, że na sporą część pozostałych po wokaliście dóbr może też liczyć jego syn, Krzysztof Krawczyk Junior. Ten zresztą jasno stwierdził, że prawdziwy testament ojca nie mógł tak wyglądać.

Podobnie uważa też Grażyna Krawczyk, pierwsza żona wybitnego wokalisty. Stwierdziła ona w rozmowie z serwisem Pomponik, że znała Krzysztofa bardzo dobrze i nigdy nie nie pominąłby on swojego dziecka w testamencie.

Co więcej, skomentowała też zachowanie trzeciej żony Krawczyka, twierdząc, że i tak powinna ona z czystej przyzwoitości podzielić się majątkiem z synem swojego męża.

- Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to chyba ma, prawda? - dobitnie kwituje.

Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk — co z testamentem?

Mało tego, zdradziła też, że piosenkarz usłyszał kiedyś od swojej drugiej żony i matki Krzysztofa Juniora, że niepełnosprawność syna, który nabawił się problemów z padaczką po przeżytym wypadku, jest winą artysty. 

Przejęty tym Krawczyk miał się wówczas jeszcze bardziej zatroszczyć o syna. Jeśli faktycznie tak było, tym bardziej niezrozumiałe wydaje się pominięcie go w testamencie. Nie wydaje się więc, by sprawa prędko się rozwiązała, a młody Krzysztof będzie musiał o swoje pieniądze jeszcze powalczyć.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].