Swiatgwiazd.pl
kobieta w ciąży

Ömürden Cengiz/unsplash.com (zdjęcie podglądowe)

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

20 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Była małżonka Jakuba Wonsa, Hanna Konarowska spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda Telewizji Polskiej wyszła za mąż za Łukasza Nowińskiego, z którym ma już córkę. Teraz siostra aktorki Maria będzie mogła udzielać jej rad macierzyńskich, przy okazji wychowywania kolejnej pociechy.

Hanna Konarowska i Jakub Wons byli małżeństwem przez dziesięć lat. Para doczekała się córki Zofii. Teraz oboje układają sobie życie obok innych partnerów.

Hanna Konarowska jest w ciąży

Znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia” 38-letnia aktorka ponownie może powiedzieć, że jest bardzo szczęśliwa. U boku obecnego męża, Łukasza Nowińskiego wiedzie doskonałe życie i już wkrótce para doczeka się drugiej wspólnej pociechy.

Co prawda plany aktorki zostały nieco pokrzyżowane przez pandemię, jednak udało im się zorganizować wesele, które musiało zostać ograniczone do skromnej imprezy w jednej z knajp na Saskiej Kępie w Warszawie.

Pierwotnie była małżonka Jakuba Wonsa miała w planach zorganizować huczne wesele na 150 osób, jednak nie było to możliwe. Co więcej, życie spłatało jej kolejnego figla, gdyż para planowała powiększyć rodzinę po weselu, a stało się to jeszcze wcześniej. Już wkrótce powitają na świecie drugą, wspólną pociechę.

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola sklejka - ea

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Mówi się "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach". Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po... Przyszła pandemia. Był: Mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00. Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! - napisała na Instagramie Hanna Konarowska.

Kim jest Hanna Konarowska?

38-latka kojarzona jest przede wszystkim z wcześniej wymienionym serialem Telewizji Polskiej, jednak nie jest to oczywiście jedyna produkcja, w której przyszło jej występować. Występowała w takich filmach i serialach jak m.in.: „Wkręceni 2”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, czy „Komisarz Alex”.

Jest córką pary aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jej pradziadkiem był Jan Parandowski, legendarny polski pisarz, który dwukrotnie otrzymał nominację do nagrody Nobla w kategorii literatura.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich problemach

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje uwielbiany gwiazdor internetu. Tor Apetor Eckhoff odszedł mimo walki lekarzy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w niezwykłej produkcji. U boku stanie jej mąż

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Porażające wspomnienie Oliwii Bieniuk, w hotelu wybuchła afera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Niebywała historia małżeństwa Karola Strasburgera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Piotr Gąsowski ujawnił skandaliczną wiadomość od internauty

Czytaj więcej >