Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:36

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

kobieta w ciąży
Ömürden Cengiz/unsplash.com (zdjęcie podglądowe)

Była małżonka Jakuba Wonsa, Hanna Konarowska spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda Telewizji Polskiej wyszła za mąż za Łukasza Nowińskiego, z którym ma już córkę. Teraz siostra aktorki Maria będzie mogła udzielać jej rad macierzyńskich, przy okazji wychowywania kolejnej pociechy.

Hanna Konarowska i Jakub Wons byli małżeństwem przez dziesięć lat. Para doczekała się córki Zofii. Teraz oboje układają sobie życie obok innych partnerów.

Hanna Konarowska jest w ciąży

Znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia” 38-letnia aktorka ponownie może powiedzieć, że jest bardzo szczęśliwa. U boku obecnego męża, Łukasza Nowińskiego wiedzie doskonałe życie i już wkrótce para doczeka się drugiej wspólnej pociechy.

Co prawda plany aktorki zostały nieco pokrzyżowane przez pandemię, jednak udało im się zorganizować wesele, które musiało zostać ograniczone do skromnej imprezy w jednej z knajp na Saskiej Kępie w Warszawie.

Pierwotnie była małżonka Jakuba Wonsa miała w planach zorganizować huczne wesele na 150 osób, jednak nie było to możliwe. Co więcej, życie spłatało jej kolejnego figla, gdyż para planowała powiększyć rodzinę po weselu, a stało się to jeszcze wcześniej. Już wkrótce powitają na świecie drugą, wspólną pociechę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Mówi się "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach". Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po... Przyszła pandemia. Był: Mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00. Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! - napisała na Instagramie Hanna Konarowska.

Kim jest Hanna Konarowska?

38-latka kojarzona jest przede wszystkim z wcześniej wymienionym serialem Telewizji Polskiej, jednak nie jest to oczywiście jedyna produkcja, w której przyszło jej występować. Występowała w takich filmach i serialach jak m.in.: „Wkręceni 2”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, czy „Komisarz Alex”.

Jest córką pary aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jej pradziadkiem był Jan Parandowski, legendarny polski pisarz, który dwukrotnie otrzymał nominację do nagrody Nobla w kategorii literatura.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: