Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy celebrują Dzień Ojca 2024. Sieć zalały wzruszające życzenia
Anna Lipska
Anna Lipska 23.06.2024 22:30

Gwiazdy celebrują Dzień Ojca 2024. Sieć zalały wzruszające życzenia

Dzień Ojca 2024
fot. Instagram

Dzień Ojca 2024. Gwiazdy celebrują święto w sieci uroczymi wpisami. Co piszą i jakimi zdjęciami się dzielą? 

Dzień Ojca 2024

Dzień Ojca 2024. To święto, które co roku obchodzimy w tym samym terminie - wypada ono 23 czerwca. Tym razem życzenia z okazji Dnia Ojca składamy w niedzielę. Nie zabraknie ciepłych słów, upominków, wspólnego czasu.

Dzień Ojca nie jest tak popularnym świętem, jak Dzień Matki, nie ma również tak długiej tradycji. Święto to powstało w USA na początku XX w. jako reakcja na zyskujący na popularności Dzień Matki i chęć docenienia również roli ojców. Także w Polsce coraz więcej osób świętuje 23 czerwca.

Gwiazdy zasypały sieć uroczymi wpisami.

Synowie Janiaka na zdjęciu z okazji Dnia Ojca. Ale doczekał się przystojniaków! Tomaszewska pierwszy raz pokazała ojca córki

Gwiazdy celebrują Dzień Ojca 2024

W sieci nie brakuje wpisów znanych i lubianych, którzy celebrują Dzień Ojca. Wspominają swoich ojców, lub składają życzenia, doceniając szczęście, że ich tatusiowe są nadal obok nich. Matki dziękują w imieniu dzieci.

Matylda Damięcka, Ola Żebrowska, Karolina Malinowska, Adam Sztaba, Kasia Zielińska, Anna Wendzikowska, Agnieszka Kaczorowska, Basia Kurdej-Szatan, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Marzena Rogalska. Zobaczcie poniżej.

Dzień Ojca 2024. Zdjęcia w sieci