Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na premierze filmu "Wrobiony". Orłoś z partnerką, Richardson z ukochanym, kolorowa Wolszczak
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 17.08.2022 08:54

Gwiazdy na premierze filmu "Wrobiony". Orłoś z partnerką, Richardson z ukochanym, kolorowa Wolszczak

Orłoś, Richardson, Wolszczak (EA)
fot. TRICOLORS, Pawel Wodzynski / East News

16 sierpnia 2022 roku odbyła się uroczysta premiera filmu "Wrobiony", w reżyserii Piotra Śmigasiewicza. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych gwiazd, które brylowały na ściankach, prezentując swoje wdzięki i odświętne stylizacje. Uwagę przykuło kilka znanych twarzy, a część z nich postanowiła przyjść w towarzystwie partnerów.

Wśród gwiazd, które zaprezentowały się w błysku fleszy, możemy wymienić m.in. Macieja Orłosia z partnerką, Piotra Adamczyka, Monikę Richardson, Zofię Zborowską, Annę Popek czy Grażynę Wolszczak.

Gwiazdy na premierze filmu "Wrobiony"

Piotr Adamczyk

Kryminalny film "Wrobiony" zgromadził na swojej premierze pokaźne grono znanych osobowości medialnych. W rolę głównego bohatera wcielił się Piotr Adamczyk, którego również nie zabrakło na wydarzeniu. Aktor zaprezentował się w błękitnym garniturze oraz brązowych, sportowych butach.

Piotr Adamczyk EA
Piotr Adamczyk, fot. Pawel Wodzynski / East News

Monika Richarson z partnerem

Uwagę niewątpliwie przykuła również dawno niewidziana Monika Richardson, która na premierę filmu wybrała się ze swoim partnerem, Konradem Wojterkowskim. Gwiazda postanowiła na klasykę, wybierając na wieczór czarne, eleganckie spodnie oraz białą koszulę. Z kolei ukochany dziennikarki zdecydował się na beżowy garnitur. Z kolei pod marynarką, zamiast koszuli, znalazła się biała koszulka z głębokim dekoltem.

Monika Richardson z partnerem EA
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski, fot. Pawel Wodzynski / East News

Maciej Orłoś z młodszą o 22 lata partnerką

Na premierze filmu "Wrobiony" pojawił się również Maciej Orłoś ze swoją ukochaną, Pauliną Koziejowską. Para pozowała i uśmiechała się do zdjęć, nie szczędząc sobie czułości. Prezenter ochoczo obejmował i trzymał za rękę wybrankę swojego serca.

Maciej zdecydował się założyć granatową koszulę oraz szare, eleganckie spodnie, natomiast jego partnerka postawiła na wiązaną kreację w kolorze khaki. Dopełnieniem okazały się beżowe szpilki oraz czarna torebka marki Pinko.

Maciej Orłoś z partnerką EA
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. Pawel Wodzynski / East News

Grażyna Wolszczak w kolorowej stylizacji

Aktorka Grażyna Wolszczak postawiła na odważne połączenie kolorów. Zaprezentowała się we wzorzystym kombinezonie, do którego dobrała zieloną torebkę oraz sporych rozmiarów, kolorowe kolczyki wykonane z piór. Ponadto dopasowała złote szpilki oraz szeroki, lakierowany pasek. Do zdjęć zapozowała w towarzystwie swojego partnera, Cezarego Harasimowicza.

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz EA
Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, fot. Pawel Wodzynski / East News

Czym przyciąga "Wrobiony"?

Nowa propozycja Piotra Śmigasiewicza to thriller z poszukiwaniem słynnych dzieł sztuki w tle. W główną rolę wciela się Piotr Adamczyk, który za sprawą udziału w produkcji Marvela "Hawkeye" zyskał światową popularność. Aktor wcieli się w badacza historii, który będzie poszukiwał zaginionego dzieła słynnego malarza Caravaggia, „Maria Magdalena w ekstazie”.

Na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd m.in.: Daniela Olbrychskiego czy Paulinę Holtz, jednak to nie koniec niespodzianek. Rodzima produkcja do współpracy zaangażowała zagranicznych artystów takich jak m.in.: Alessandra Mastronardi, Luca Calvani, Torsten Voges oraz Gedeon Burkhard.

"Wrobiony" zapowiada historię pełną napięcia ze świetną grą aktorską. Publiczność będzie mogła obejrzeć go na wielkim ekranie już 19 sierpnia tego roku.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Spędziła noc z księciem Harrym, teraz chce sprzedać intymną pamiątkę. Może zgarnąć aż milion dolarów

  2. Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Kilka miesięcy temu dali sobie drugą szansę

  3. Emily w Paryżu, sezon 3: Co wiemy? Premiera, obsada, ciekawostki Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].