Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Gwiazdy na premierze serialu "Klara": Kasia Warnke, Iza Kuna z mężem, Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot... [ZDJĘCIA]
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.03.2024 21:27

Gwiazdy na premierze serialu "Klara": Kasia Warnke, Iza Kuna z mężem, Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot... [ZDJĘCIA]

Premiera serialu Klara
Premiera serialu Klara, fot. KAPiF

Niedługo na Player wchodzi nowy serial “Klara”. Właśnie odbyła się premiera tej produkcji. Na czerwonym dywanie znalazły się największe gwiazdy. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. 

Serial "Klara"

Serial "Klara" skupia się na życiu głównej bohaterki, Klary, która reprezentuje typową kobietę w średnim wieku, spotykaną na ulicach, w sklepach czy na siłowni. Klara ma już za sobą czterdzieste urodziny i nieudane małżeństwo. Jej relacja z matką jest toksyczna, a ojciec jest nieobecny. Dodatkowo, Klara ma kota, który przysparza jej kłopotów, oraz codzienne problemy, jak każdemu z nas.  

Mimo tych trudności, Klara zachowuje naiwną wiarę w to, że spełnią się jej marzenia. Od lat kieruje swoje uczucia ku Aleksowi, prawnikowi mającemu żonę. Pomimo jego niezbyt imponującemu wyglądu, Klara jest w nim zakochana. Na szczęście, kobieta ma także wsparcie w postaci swoich przyjaciół, Wronka i Wojtka. 

Kogo zobaczymy w głównych rolach?

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie pokazali czarno-białe nagranie ze szpitala. W komentarzach lawina wsparcia "Rozpętało się piekło". Złowieszcze doniesienia z Wysp na temat Williama. To może go kosztować utratę korony

Kto wystąpił w serialu?

Serial jest dziełem Marka Modzelewskiego, znanego jako scenarzysty obu części "Teściów", i jest produkowany we współpracy z TVN Warner Bros. Discovery.

Poznaliśmy również obsadę serialu "Klara", w której znajdują się takie gwiazdy jak: Katarzyna Warnke, Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk, Eryk Kulm Jr. oraz Iwona Bielska. Dodatkowo, w serialu gościnnie wystąpią Monika Kwiatkowska, Andrzej Konopka, Marian Dziędziel, Janusz Chabior, Konrad Eleryk, Stefan Górski i Matthias Schlette.

Gwiazdy na premierze serialu "Klara"

Na premierze serialu “Klara” pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata filmu. Kolorem, który dominował w stylizacjach gwiazd zdecydowanie był czarny. Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot, Magdalena Stużyńska, Adam Wonorowicz czy Iza Kuna z mężem zdecydowali się na wybranie właśnie ubrań w ciemnych barwach. 

Kasia Warnke również postawiła na czarną stylizację i na tym nie poprzestała bo zdecydowała się także na tego koloru usta.  Wszechobecną czerń rośjaśniła trochę Katarzyna Zawadzka, która pojawiła się w sukience w odcieniach błękitu. Na klasyczne garnitur postawili natomiast Piotr Adamczyk i projektant Łukasz Jemioł.

Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej. 

Katarzyna Zawadzka na premierze serialu
Katarzyna Zawadzka na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Patryk Pniewski na premierze serialu
Patryk Pniewski na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Natasza Parzymies na premierze serialu
Natasza Parzymies na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Karolina Gorczyca na premierze serialu
Karolina Gorczyca na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Krzysztof Czeczot na premierze serialu
Krzysztof Czeczot na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Kasia Warnke na premierze serialu
Kasia Warnke na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Marta Kuligowska na premierze serialu
Marta Kuligowska na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Iza Kuna i Marek Modzelewski na premierze serialu
Iza Kuna i Marek Modzelewski na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Magdalena Stużyńska na premierze serialu
Magdalena Stużyńska na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Adam Woronowicz na premierze serialu
Adam Woronowicz na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Piotr Adamczyk na premierze serialu
Piotr Adamczyk na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF
Łukasz Jemioł na premierze serialu
Łukasz Jemioł na premierze serialu "Klara", fot. KAPiF