Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy w szalonych stylizacjach na ważnym wydarzeniu. Michał Szpak przebił wszystkich
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2024 11:38

Gwiazdy w szalonych stylizacjach na ważnym wydarzeniu. Michał Szpak przebił wszystkich

Pokaz mody Joanny Przetakiewicz
fot. KAPiF

Śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu miała okazję ponownie zachwycić fotografów podczas polskiej akcji społecznej pod patronatem ministry zdrowia i ministry edukacji narodowej, zorganizowanej przez Joannę Przetakiewicz. Na wydarzeniu nie zabrakło zaskakujących stylizacji, ale nikt nie wzbudził tyle emocji co Michał Szpak. Piosenkarz postawił na wyrazisty kolor. Jak ubrali się inni?

Gwiazdy u Joanny Przetakiewicz "12/15". Nowa kolekcja marki La Mania

Joanna Przetakiewicz oprócz regularnego bywania na medialnych eventach zajmuje się także prowadzeniem własnego domu modowego. Marka La Mania zorganizowała niedawno pokaz mody "12/15", zapraszając przy tym czołowe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Na zaproszenie odpowiedziano tłumnie, a fotografowie uchwycili zaskakujące stylizacje celebrytów. Nie zabrakło klasycznych rozwiązań jak w przypadku Moniki Olejnik czy Ewy Chodakowskiej, a także bardziej kreatywnego podejścia do mody. Michał Szpak zaskoczył wszystkich lateksowym kombinezonem w krwistoczerwonym kolorze. Na taką stylizację mógł odważyć się tylko on.

Sama założycielka i dyrektorka kreatywna marki pojawiła się przed gośćmi w czarnym, garniturowym komplecie. Co jednak przykuło największą uwagę? Oprócz pokazu mody gwiazda chciała poruszyć istotny temat.

Tłum gwiazd i fantastyczne stylizacje na Gałkowo Masters 2024: Natalia Klimas, Joanna Przetakiewicz, Joanna Horodyńska Pierwszy mąż Przetakiewicz. Skrzywdził ją i zostawił z trójką dzieci

Akcja Joanny Przetakiewicz z przekazem. Zwrócono uwagę na zdrowie psychiczne mężczyzn

Znani goście mogli zapoznać się z nową kolekcją projektantów współpracujących z Joanną Przetakiewicz. Gwiazda chciała, jednak by pokaz mody nie był tylko celebracją ubrań i stylu, ale także społecznym argumentem do dyskusji. Była to polska akcja społeczna pod patronatem ministry zdrowia i ministry edukacji narodowej.

W pewnym momencie na wybiegu pojawili się modele w białych podkoszulkach ze wspierającymi napisami. "Potrzebujemy siebie nawzajem", "Czy jest coś, co mogę dla Ciebie zrobić?" czy "Zależy mi na Tobie" to tylko część haseł, które zobaczyła publiczność.

Joanna Przetakiewicz chciała tym sposobem zwrócić uwagę na zdrowie psychiczne mężczyzn w Polsce. Na wydarzenie zaproszenie otrzymały ministra zdrowia Izabela Leszczyna i ministra edukacji Barbara Nowacka, które objęły patronat nad akcją.

Pokaz mody Joanny Przetakiewicz, fot. KAPiF
Joanna Przetakiewicz w sprawie zdrowia psychicznego mężczyzn, fot. KAPiF

Gwiazdy dały za to popis szyku i elegancki swoimi stylizacjami. Kto wypadł z nich najlepiej? Nie zabrakło kilku zaskakujących połączeń.

Stylizacje gwiazd na wydarzeniu u Joanny Przetakiewicz

Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF
Barbara Nowacka, fot. KAPiF
Barbara Nowacka, fot. KAPiF
Agata Młynarska, fot. KAPiF
Agata Młynarska, fot. KAPiF
Omena Mensah, fot. KAPiF
Omena Mensah, fot. KAPiF
Beata Ścibakówna, fot. KAPiF
Beata Ścibakówna, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Hanna Lis, fot. KAPiF
Hanna Lis, fot. KAPiF
Monika Olejnik, fot. KAPiF
Monika Olejnik, fot. KAPiF
Anna Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Anna Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Anna Senkara, fot. KAPiF
Anna Senkara, fot. KAPiF
Piotr Kędzierski, fot. KAPiF
Piotr Kędzierski, fot. KAPiF
Karolina Ferenstein-Kraśko, fot. KAPiF
Karolina Ferenstein-Kraśko, fot. KAPiF