Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To najdziwniejszy ślub, jaki można sobie wyobrazić. Halejcio pokazała film. Poza suknią i welonem zero tradycji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 22:01

To najdziwniejszy ślub, jaki można sobie wyobrazić. Halejcio pokazała film. Poza suknią i welonem zero tradycji

Klaudia Halejcio
fot. KAPiF

Klaudia Halejcio od kilku lat jest związana z przystojnym biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Dziś zaskoczyła wszystkich nagraniem w białej sukni i welonie. Internauci jednak najbardziej zachwycają się butami. 

Rodzina Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio od lat jest związana z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. W 2021 roku urodziła się ich córeczka Nel, która szybko stała się centrum ich życia. Niedawno para ogłosiła zaręczyny. Jednak okazuje się, że Nel nie jest jedynym dzieckiem, za które para się opiekuje. Wspólnie wychowują również kilkuletnią Hanię, córkę Oskara z poprzedniego związku. 

Klaudia wspominała w poprzednich wywiadach, jak bardzo stresowała ją nowa rola wobec Hani, ale na szczęście ich relacje z matką dziewczynki są bardzo przyjacielskie, więc wszystko się ułożyło.

Willa Halejcio zmieniła się w czarne królestwo. To ta sama warta 10 milionów rezydencja? Narzeczony Klaudii Halejcio przerwał milczenie. Plotki o tym, że jest synem znanego miliardera, krążyły od dawna

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio z rodziną zamieszkują w nowoczesnej rezydencji na warszawskim Ursynowie, która zadziwia przepychem. Według doniesień prasowych wartość tej nieruchomości szacowana jest na 10 milionów złotych, a w minionym roku mogła wzrosnąć ze względu na nowo powstały elegancki ogród i kompleks basenowy, który Klaudia określiła jako "basenowy raj"

Wideo publikowane przez aktorkę w mediach społecznościowych umożliwiają nam spojrzenie do wnętrza willi Klaudii i Oskara, gdzie można dostrzec luksusowe, białe marmury i dodatki utrzymane w jasnych tonacjach. Dlatego tym bardziej zaskakuje obecny stan wnętrz, gdzie dominuje czerń oraz ozdoby przypominające pałac wampirów.

Klaudia Halejcio na swoim Instagramie właśnie podzieliła się zabawnym wideo. 

Klaudia Halejcio pozuje w białej sukni i welonie

Klaudia Halejcio słynie ze swojego znakomitego poczucia humoru. Na Instagramie właśnie opublikowała wideo, na którym idzie w białej sukni i welonie po… bieżni! W ręku natomiast trzyma hantla. Wszystko to ma imitować spacer do ołtarza, a przedmiot, który trzyma w ręku, bukiet ślubny.

POV: You're getting married in 2024 – napisała na nagraniu. 

Ciężko nie zauważyć, że Halejcio idzie po bieżni w obcasach, co wydaje się być nie lada wyzwaniem. Jej fanki natomiast oszalały na punkcie jej butów. Gwiazda natomiast zaspokoiła ciekawość fanek i odpowiedziała, gdzie je zakupiła. 

Buty mega! Super wygodne z @stiledistradaa – odpisała gwiazda.

Podobają wam się? Nie da się ukryć, że to świetny żart, a przy takim ślubie, to tradycji ani śladu.

Klaudia Halejcio, fot. Instagram
Klaudia Halejcio, fot. Instagram
Klaudia Halejcio, fot. Instagram
Klaudia Halejcio, fot. Instagram