Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To córka Klaudii Halejcio dostanie na 3. urodziny. Prezent godny córki milionera
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.04.2024 14:40

To córka Klaudii Halejcio dostanie na 3. urodziny. Prezent godny córki milionera

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF, Instagram

Klaudia Halejcio jest narzeczoną milionera, Oskara Wojciechowskiego. Para kilka lat temu doczekała się córeczki, Nel. Aktorka pochwaliła się przed fanami, jaki prezent otrzyma jej pociecha na zbliżające się urodziny. Tego się nie spodziewaliście.

Klaudia Halejcio zawodowo i prywatnie

Klaudia Halejcio to aktorka, która debiutowała w wieku 4 lat. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Anżeliki w serialu “Złotopolscy”. Od tego czasu zagrała w takich tytułach, jak “Hotel 52”, “To nie koniec świata” czy “Pierwsza miłość”. Halejcio występowała także w programach rozrywkowych. Była uczestniczką “Tańca z gwiazdami” oraz “Dance Dance Dance”. 

Aktorka po kilku nieudanych relacjach w 2020 roku związała się z Oskarem Wojciechowskim, który jest przedsiębiorcą. W 2021 roku na świat przyszła ich córka, Nel. A w zeszłym roku para się zaręczyła. Obecnie trwają przygotowania do ślubu. 

Halejcio do dekorowania willi na Wielkanoc wynajęła sztab ludzi. Efekt rozczarował fanów. "Za sztywno" Willa Halejcio zmieniła się w czarne królestwo. To ta sama warta 10 milionów rezydencja?

Halejcio i jej przygotowania willi na święta

Aktorka mieszka z narzeczonym i córeczką w willi, która mieści się na warszawskim Ursynowie.  Halejcio pochwaliła się przygotowaniami do świąt wielkanocnych, a dokładnie tym, jak postanowiła udekorować rezydencję. 

Klasycznym pomysłem byłby wybór kolorowych przedmiotów, by nadać wnętrzom radosnego charakteru. Klaudia postawiła jednak na czerń i biel. Te barwy przełamuje bukiet złożony z żółtych żonkili.

Muszę Wam powiedzieć, że zawsze fascynowały mnie różnorodne sposoby, w jakie każdy z nas celebruje Wielkanoc. Każdy dom kryje swoje unikalne tradycje, które nadają tym świętom wyjątkowy charakter - skomentowała swój styl aktorka. 

Halejcio korzystała z pomocy profesjonalnych dekoratorów wnętrz, którzy według niej wykonali świetną pracę i sprawili, że jej dom nabrał ciepłej i świątecznej atmosfery. Internauci pozostali sceptyczni, a w licznych komentarzach stwierdzili, że willa wygląda ładnie, jednak kolor czarny to nie najlepszy wybór. 

Co córka Klaudii Halejcio dostanie na urodziny?

Klaudia Halejcio jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego i rodzinnego. Gwiazda niedawno zdradziła obserwującym, co jej córeczka dostanie w prezencie z okazji zbliżających się 3. urodzin. Okazuje się, że Oskar Wojciechowski chcę obdarować Nel funduszem inwestycyjnym!

Na trzecie urodziny Nel, zamiast roweru Oskar postanowił podarować jej fundusz inwestycyjny. Oskar: Rower? To takie oldschoolowe. Lepiej od razu nauczyć ją inwestować - napisała.

Aktorka opisała swoje wyobrażenia dotyczące przyjęcia córki:

Wyobrażam sobie, jak Nel na trzecie urodziny dmucha świeczki na torcie, w kształcie wykresu giełdowego.

Jak Wam się podoba taki pomysł?

Taki prezent dostanie córka Klaudii Halejcio na 3. urodziny, fot. Instagram
Taki prezent dostanie córka Klaudii Halejcio na 3. urodziny, fot. Instagram
Klaudia Halejcio, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF