Swiatgwiazd.pl
Halina Mlynkova

fot. Jan Bielecki/East News

Halina Mlynkova pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Halina Mlynkova postanowiła pokazać się fanom w wydaniu domowej mamy. Opublikowała na InstaStories pierwsze zdjęcie ze swoim synkiem Leosiem, do którego dodała jedynie napis - „mama”. Szczególną uwagę zwraca naturalny wygląd piosenkarki. Jak widać, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków potrafi utrzymać doskonały i zadbany look.

  • Halina Mlynkova opublikowała zdjęcie z synkiem

  • Gwiazda zajęta jest wykonywaniem codziennych obowiązków

  • Piosenkarka pozuje w swoim naturalnym, codziennym wydaniu

Przypomnijmy, że na początku Halina Mlynkova nie obnosiła się ze swoją ciążą i korzystając z pandemii przez długi czas ukrywała swój błogosławiony stan. Teraz coraz częściej pokazuje nam oblicze swojej drugiej pociechy.

Halina Mlynkova pokazała zdjęcie z synem

O tym, że wraz ze swoim ukochanym Marcinem Kindlą spodziewają się dziecka Halina Mlynkova zdecydowała się poinformować dopiero w maju, na kanapie programu „Pytanie na śniadanie”. Zaskoczenie było niemałe, ponieważ kilka miesięcy wcześniej piosenkarka rozstała się ze swoim ówczesnym mężem Leszkiem Wroną.

Pod koniec maja zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcie ze swoim ukochanym, będąc jeszcze w ciąży. Tym razem po raz pierwszy opublikowała fotkę ze swoją drugą pociechą, synkiem Leo. Wcześniej pokazywała nam jedynie części jego ciała, teraz było inaczej.

Piosenkarka zrobiła to za pośrednictwem InstaStories w trakcie wykonywania codziennych domowych obowiązków. Trzyma dziecko przytulone do piersi, a do fotografii dodała czarno-biały filtr.

Emilia Korolczuk (2)

Emilia Korolczuk pozuje z córką. "U braciszka na imieninach"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Do zdjęcia dodała jedynie opis „mama”. Zrobiła to, ponieważ pokazała się w codziennym i domowym wydaniu, a na twarzy nie miała ani grama make-upu, co szczególnie przyciąga uwagę odbiorcy.

Halina Mlynkova w domowym stroju

Artystka założyła na siebie sukienkę, w której łatwo jest wykonywać jej obowiązki domowe i zajmować się dzieckiem. Była to jej wersja młodej mamy, która nie ma zamiaru ukrywać swojej codzienności.

Zdjęcie zdążyło obiec media społecznościowe i widocznie spodobało się jej fanom, którzy wyrażali zachwyt nad naturalnymi wdziękami piosenkarki. Wszystkie mamy zrozumieją, przez co musi przechodzić Halina Mlynkova.

Zobacz zdjęcie:

halina mlynkova

instagram.com/halinamlynkova

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.comJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >