Swiatgwiazd.pl
izabela trojanowska

Fot. twitter.com/Czarrek85

Izabela Trojanowska nagle upadła na scenie. Co się stało?

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Wczoraj w Koszalinie odbył się koncert z okazji "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Jedną z artystek, która zaprezentowała się w niedzielny wieczór, była Izabela Trojanowska. Nie wszystko jednak odbyło się tak, jak sobie zaplanowała. Nagle widzowie mogli zobaczyć jej upadek na scenę.

Izabela Trojanowska jako jedna z wielu artystów zaśpiewała podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Gdy już żegnała się w publicznością, nastąpił niespodziewany upadek na posadzkę.

Izabela Trojanowska upadła na scenę

W Koszalinie w ten weekend nie brakowało emocji. Na scenie zaprezentowało się wielu polskich artystów. Jedną z nich była Izabela Trojanowska.

Wokalistka podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki" już żegnała się z widzami i schodziła ze sceny, gdy nagle upadła na plecy. Trzeba przyznać, że całe zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie.

marta-manowska

Marta Manowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani oniemieli z wrażenia

CZYTAJ DALEJ

Okazało się jednak, że tak źle nie było, bo Trojanowska szybko wstała na nogi i zaczęła uspokajać fanów. Potwierdziła zatem, że nic się jej nie stało.

Co było przyczyną upadku? Prawdopodobnie po prostu wysokie obcasy bądź rozłożone na scenie rekwizyty. Najważniejsze jednak, że artystce nie stało się nic poważnego. Mamy nadzieję, że czuje się dobrze, a wypadek nie był tak groźny, na jaki wyglądał.

Wakacyjna Trasa Dwójki

"Wakacyjna Trasa Dwójki" to koncerty odbywające się co roku w czerwcu i lipcu w różnych miejscach w Polsce. Przez osiem tygodni na scenach goszczą artyści zarówno polscy, jak i zagraniczni.

W niedzielny wieczór w Koszalinie wystąpili m.in. Mikołaj Krawczyk, grupa Boys, Zenek Martyniuk, In-Grid, Carla Fernandes oraz właśnie Izabela Trojanowska.

Nagranie z upadku możecie zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że wyglądało to naprawdę poważnie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >