Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przeprowadzili się do nowego domu. Pokazali zdjęcia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.09.2022 12:33

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przeprowadzili się do nowego domu. Pokazali zdjęcia

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot.instagram.com/hannazudziewicz/

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali w mediach społecznościowych szczegóły przeprowadzki do nowego domu. Przyszli rodzice gotowi są na powitanie długo wyczekiwanego maluszka. Rodzina w ostatnim czasie przeżywa spore sukcesy.

Para tancerzy popularność zyskała dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami". Tam jako choreografowie szkolą gwiazdy show-biznesu do cotygodniowych rywalizacji. Duet doskonale łączy życie prywatne z zawodowym. O nowych zmianach poinformowali w mediach społecznościowych.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali wnętrze nowego domu

Para krok po kroku odhacza kolejne kroki do założenia rodziny. Internauci cieszyli się już z powodu ogłoszonych zaręczyn, a także ciąży tancerki. Teraz narzeczeni poinformowali, że przeprowadzili się do nowego domu.

Już niedługo taneczna rodzina powiększy się o dodatkowego członka. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w czasie oczekiwania na córkę postanowili zainwestować w nową przestrzeń. W mediach społecznościowych pokazali fragment salonu.

Rodzinka na swoim! Wielce wyczekiwane marzenie się właśnie spełniło! Pierwsza noc w naszym wspólnym mieszkaniu za nami! — zdradzili.

Duet postawił na nowoczesność w swoim mieszkaniu. Pokazany salon jest jasny i przestronny, a szare meble ze złotymi wstawkami nadają mu nadzwyczajnej elegancji. W takim otoczeniu rodzina z radością rozpocznie nowy etap swojego życia.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke dogadują się również na parkiecie

Swoją taneczną przygodę rozpoczęli w młodym wieku, ale to właśnie podczas emisji "Tańca z Gwiazdami" dali się poznać szerszej publiczności. Pod ich czujnym okiem trenowały największe gwiazdy show-biznesu. Niektóre z nich dotarły nawet na sam szczyt.

Hanna Żudziewicz związana jest z rozrywkowym programem Polsatu od 2014 roku. Pod jej skrzydłami uczyli się m.in.: Mateusz Banasiuk, Marcin Najman, Adam Małczyk, Sylwester Wilk, Robert Wabich i Piotr Mróz. Dwójka z ostatnich wymienionych zwyciężyła swoje edycje, otrzymując nagrodę pieniężną oraz Kryształową Kulę.

Jacek Jeschke dołączył do "Tańca z Gwiazdami" dwa lata później od swojej narzeczonej. Talent pozwolił mu już na jedno zwycięstwo. Umiejętnościami dzielił się z takimi gwiazdami jak m.in.: Anna Karczmarczyk, Ewa Błachnio, Barbara Kurdej-Szatan, Sylwia Bomba i Jamala.

Narzeczeni wystartowali również w pierwszej edycji programu rozrywkowego "World of Dance Polska" w 2018 roku, gdzie zostali półfinalistami. Teraz ze zniecierpliwieniem oczekują na narodziny ukochanej córeczki. W mediach społecznościowych z chęcią pokazują kulisy prywatnego i zawodowego życia.

Zobacz zdjęcia:

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot.instagram.com/hannazudziewicz/
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot.instagram.com/hannazudziewicz/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę Harry zaskoczył rodzinę odważnym pomysłem. Kamila aż wypluła herbatę

  2. Oliwia Bieniuk przeszła metamorfozę i zrobiła sobie grzywkę. Teraz przypomina Annę Przybylską

  3. Sebastian Wątroba z "W11" znowu w roli policjanta. Pojawił się w "Na dobre i na złe"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.