Swiatgwiazd.pl
 fot. Scopio Images, canva.com

fot. Scopio Images, canva.com

Horoskop na cały tydzień dla wszystkich znaków. Co wydarzy się od 14 do 20 marca?

12 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamil OIek

Udostępnij:

Mimo że układ planet będzie sprzyjał większości znaków zodiaku, trzy powinny mieć się na baczności w najbliższych dniach. W podjęciu odpowiednich decyzji pomoże najnowszy horoskop tygodniowy.

Horoskop od 14 do 20 marca

Baran

Zbliżający się tydzień może przynieść Baranowi chwilę wytchnienia od dotychczasowych wyzwań. Kluczowe będą jednak próby odnalezienia wewnętrznego spokoju, który w ostateczności przełoży się na wszelkie podejmowane aktywności.

Byk

Urodzeni pod znakiem Byka mają powody do radości. Najbliższe dni staną się bowiem idealną okazją do wielkich zmian, już od początku tygodnia w ich głowach będą bowiem pojawiać się niezwykłe pomysły. Układ planet sprawi ponadto, że powzięte plany bardzo szybko uda wcielić się w życie.

Bliźnięta

Kolejny tydzień nie będzie rozpieszczał jednak Bliźniąt. Powinny one zadbać o siebie, zbędna zwłoka może mieć bowiem bardzo poważne konsekwencje dla zdrowia. Zgromadzona wokół znaku energia sprawi jednak, że podjęte kroki pozwolą wyjść z kłopotów obronną ręką.

Lush

Marka Lush wchodzi do Polski. Sprawdzamy ceny

CZYTAJ DALEJ

Rak

Rak musi uważać na emocje, szczególnie pod koniec nadchodzącego tygodnia. Nieprzemyślane słowa i czyny, będące konsekwencją zmiennych nastrojów, mogą bowiem negatywnie wpłynąć na pielęgnowane od dawna relacje.

Lew

Urodzeni pod znakiem Lwa będą cieszyć się każdym dniem, w czym pomoże kumulowana od wielu tygodni energia. Kolejny tydzień będzie szansą na samorozwój, a także uporządkowanie dotychczasowych spraw, na które dotychczas nie starczyło im siły.

Panna

Panny przychylnym okiem zerkną w końcu na osobę od dawna pojawiającą się w ich otoczeniu. Nie powinny jednak zapominać o rzeczywistości, a tym samym zostawiać trudnych spraw na później, te bowiem nie rozwiążą się same. Podobne zachowanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Waga

Polepszenie sytuacji finansowej zbliża się wielkimi krokami. Wagi muszą jednak pamiętać, by wykorzystywać dane im okazje, a także nie bać się nowych wyzwań. Takie działanie z pewnością zaprocentuje w najbliższych dniach.

Skorpion

Bieżący układ planet i gwiazd będzie sprzyjał również Skorpionowi. Urodzeni pod tym znakiem poczują przypływ energii, co z kolei przełoży się na szereg małych sukcesów. Nie powinni także przejmować się opiniami innych, sami doskonale wiedzą bowiem co jest dla nich dobre.

Strzelec

Kolejny tydzień upłynie Strzelcom nadzwyczaj spokojnie, bez większych wzlotów i upadków. Powinny one jednak pamiętać, by nie podejmować poważniejszych decyzji, które mogłyby zaważyć na zbliżających się miesiącach. Te warto bowiem zostawić na inne, bardziej dogodne momenty.

Koziorożec

Złe informacje dla Koziorożców. Układ planet nie będzie bowiem sprzyjał ich zawodowym planom, co negatywnie odbije się również na zdrowiu psychicznym. Warto postawić na wyciszenie emocji, a także uporządkowanie priorytetów. Kolejne miesiące rysują się bowiem w dużo korzystniejszych barwach.

Wodnik

Wodnik powinien zachować dystans, w szczególności w sprawach, które nie dotyczą go bezpośrednio. Zbędne zaangażowanie w problemy innych może bowiem sprawić, że już wkrótce dobra energia przestanie sprzyjać im w codziennych czynnościach.

Ryby

Najbliższe dni upłyną Rybom tak, jak sobie tego życzą. Korzystny układ gwiazd sprawi bowiem, że będzie sprzyjać im szczęście. Już niedługo powinny spodziewać się również niezwykle pozytywnych informacji na temat stanu swojego zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Wczoraj ogłosili rozstanie. Druzgocące, co chwilę później pojawiło się na profilu Marcina Hakiela
2. Mandaryna kończy 44 lata, jak zmieniła się przez lata? Spektakularne metamorfozy
3. Właśnie przekazano informacje o kolejnym koncercie dla Ukrainy. Kurski będzie wściekły?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Photo by Carolina Heza on Unsplash

Zachowania facetów, które są czerwoną flagą. Uważaj

Jakie zachowania facetów są czerwonymi flagami w związku? Jakie są wczesne sygnały ostrzegawcze, że relacja może okazać się toksyczna? Na co zwracać uwagę, by nie wejść w toksyczny związek?

Zobacz galerię >

Kamil OIekAutor

Wydawca i redaktor. Pasjonat przedwojennego kina, rodzimej popukultury i najnowszych trendów. Uważny obserwator nieustannie zmieniającej się rzeczywistości.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl