Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska opowiedziała o swoim porodzie. Jest wdzięczna mężowi za wsparcie

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Już prawie dwa miesiące minęły od dnia, w którym Ida Nowakowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Chociaż do dziś nie zdradziła imienia synka, chętnie chwali się jego zdjęciami w mediach społecznościowych. W najnowszym wywiadzie tancerka opowiedziała też o kulisach z sali porodowej.

  • Ida Nowakowska po praz pierwszy została mamą

  • Imię owiane tajemnicą

  • Ida Nowakowska o kulisach porodu

7 maja na świat przyszedł owoc miłości Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona. Nie było tajemnicą, że para marzy o potomku, jednak na powiększenie rodziny zdecydowali się dopiero kilka lat po ślubie. Obserwując Instagram Idy nie ma wątpliwości, że ta doskonale odnajduje się w roli mamy i świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa z pracą.

Dlaczego Ida Nowakowska nie zdradza imienia synka?

Chociaż tancerka nie narzeka na natłok obowiązków i chętnie zajmuje się synkiem w przerwach na planie "You Can Dance", niemałe poruszenie wzbudził jej szybki powrót do pracy.

Niemniejsze zamieszanie wywołało również imię jej synka, które, jak dotąd... wciąż pozostaje nieznane. Jakiś czas temu Ida zdradziła w wywiadzie, że nie planowała tak długo milczeć na temat imienia dziecka. Przyznała, że razem z mężem wybrali imię polsko-zagraniczne, a ogłoszą je przy okazji chrzcin, które już planują.

S Bomba EN

Sylwia Bomba opowiedziała, jak poznała się z byłym partnerem. Zrobiła to dopiero po rozstaniu

CZYTAJ DALEJ

- To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - mówiła w wywiadzie. (Więcej tutaj)

Ostatnio Ida Nowakowska udzieliła wywiadu Pudelkowi, w którym opowiedziała co nieco o swoim porodzie.

Tego Ida nigdy nie zapomni

Trudno zaprzeczyć, że poród to dla świeżo upieczonych rodziców, a w szczególności kobiety, niezapomniany dzień. W przypadku Idy jest jeszcze coś, czego ta nigdy nie zapomni. Niezwykle wzruszającą chwilą było dla niej nie tylko samo przyjście dziecka na świat, ale też zakochanie Jacka.

- Nigdy nie zapomnę, jak położna pierwszy raz dała naszego syna Jackowi w ramiona i on od razu wiedział jak go złapać. To był najpiękniejszy obraz jaki w życiu widziałam - mówiła Pudelkowi.

Nowakowska podkreśliła, że w dniu porodu zakochała się w swoim mężu jeszcze bardziej. Przy okazji wywiadu zaapelowała do wszystkich mężczyzn, by wspierali swoje partnerki zarówno w czasie ciąży, jak i podczas porodu.

- Powiem szczerze, że naprawdę zakochałam się w moim mężu bardziej i tego życzę wszystkim mamom i wszystkim też mężczyznom, żeby nie bali się tego, żeby być takim wsparciem. Bo nawet nie wiecie, mężczyźni, jak to jest ważne dla kobiety w tym czasie, kiedy czasami się czuje dziwnie w swoim ciele, jeszcze jest to maleństwo. Ta rola mężczyzny staje się tak niezwykle ważna, a często kobiety o tym nie mówią, tylko oczekują. Więc ja mówię za wszystkie kobiety - dodała w rozmowie z Pudelkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek

Tagi:

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >