Swiatgwiazd.pl
I Nowakowska IG

instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska zdradziła, dlaczego dotychczas nie zdradziła imienia synka

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd TVP. Stacja powierza jej posady przy programach tanecznych, jak również prowadzenie popularnej śniadaniówki. Nic dziwnego, że fani oszaleli na punkcie jej synka, który nie skończył jeszcze 2 miesięcy. Już teraz chcą wiedzieć o nim wszystko!

  • Ida Nowakowska to gwiazda Telewizji Polskiej

  • Krótko po urodzeniu dziecka wróciła do pracy

  • Wypowiedziała się na temat imienia swojego synka

Chociaż w takich kwestiach gwiazdy starają się zachować jak najwięcej dla siebie, spragnieni plotek fani wywierają ogromną presję. Szczególnie kiedy pojawia się na świecie dziecko znanej osoby.

Ida Nowakowska i szybki powrót do pracy

Ida Nowakowska wzięła ślub w 2015 roku z Amerykaninem Jackiem Herndonem. Po pięciu latach para doczekała się dziecka i 7 maja urodził im się synek. Ida już wtedy była bardzo zapracowana. Na salę porodową udała się prosto ze studia TVP!

Ida niedługo, bo już raptem kilka dni po porodzie, wystąpiła na oczach całej Europy, by w imieniu polskiego jury przyznać punkty w finale tegorocznej Eurowizji. Nie minęła dłuższa chwila, a mogliśmy znów regularnie ją oglądać w Pytaniu na Śniadanie.

Taki bieg wydarzeń nie spodobał się obserwatorkom Idy. Niejednokrotnie dawały jej znać w komentarzach, że za szybko wróciła do pracy po porodzie. Podejrzewają, że Ida stawia karierę ponad sprawy rodzinne i nowo narodzonego synka. W dodatku Ida 30 czerwca zadebiutuje jako prowadząca w odświeżonej wersji You Can Dance - Nowa Generacja.

K Grochola IG

Katarzyna Grochola podzieliła się traumatycznym wspomnieniem. Rok temu walczyła o życie

CZYTAJ DALEJ

Ida Nowakowska i imię dla jej synka

Właśnie na konferencji prasowej, która miała promować nadchodzący program TVP, gwiazda została spytana przez reporterkę "Jastrząb Post", dlaczego nie zdradziła jeszcze, jakie imię wybrała dla swojego maluszka. Ida odpowiedziała wymijająco, że podobnie jak z jej ciążą, nie było to zaplanowane. Po prostu razem z mężem przegapili właściwy moment, żeby to ogłosić.

Ida zwróciła też uwagę, że stara się trzymać pozory prywatności, chociaż w przypadku tak rozpoznawalnej gwiazdy, można by powiedzieć wizytówki TVP, musi być to bardzo trudne.

Padło również pytanie o kwestię chrztu synka Idy, na co ta odpowiedziała, że planują go w najbliższym czasie i być może to będzie właściwy moment na to, aby podzielić się imieniem z fanami.

Nieustępliwa reporterka jeszcze raz dopytała czy młodzi rodzice już cokolwiek postanowili w kwestii imienia, na co kobieta zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy:

- To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Leszek Pniaczek, fot. facebook.com/leszek.pniaczek, Wojciech Walasik, kadr z serialu "Ojciec Mateusz"

Życie Gwiazd

Obaj zasłynęli rolą w "Klanie". Fani ze smutkiem żegnają Wojciecha Walasika i Leszka Pniaczka

Czytaj więcej >
fot. Piotr Molecki/East News

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Leonarda Pietraszaka. Głos zabrała także ocierająca łzy żona aktora

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego anioła"? Po niej najmniej widać upływ czasu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >