Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Jan Bielecki/East News

Ida Nowakowska w TVP chwali się swoimi umiejętnościami. Znalazła na to zaskakujący sposób

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Tancerka i prowadząca Pytanie na śniadanie, Ida Nowakowska, zaskoczyła internautów swoimi umiejętnościami. Na zdjęciu przedstawiającym gospodarzy śniadaniówki TVP2 prezenterka zrobiła szpagat.

Ida Nowakowska tanecznym krokiem zawojowała polską scenę show-biznesu. Od dziecka uwielbiała taniec, który stał się jej pasją i kluczem do świata celebrytów. W 2007 roku młoda dziewczyna zajęła pierwsze miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. Wyróżnienie otrzymała w kategorii tańca współczesnego.

W Polsce zaczynała swoją karierę taneczną w Teatrze Muzycznym Roma oraz Studiu Buffo. Potem Ida Nowakowska postanowiła podzielić się talentem z szerszą widownią. Wystąpiła w pierwszej edycji muzycznego programu You Can Dance. Po prostu tańcz. Ostatecznie zajęła 10. miejsce. Po kilku latach związała się ponownie z show — tym razem w roli jurorki.

Ida Nowakowska zaskoczyła internautów gibkością

Świeżo upieczona mama, Ida Nowakowska, jest również prowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Widzowie pokochali jej pogodny charakter i ciepły uśmiech, który pomaga im przywitać nowy dzień.

Edyta Górniak

Edyta Górniak martwi się o syna. Usłyszała od niego zasmucające słowa

CZYTAJ DALEJ

Na oficjalnym Instagramie Telewizji Polskiej pojawiło się zdjęcie gospodarzy słynnej śniadaniówki. Całą uwagę przyciąga Ida Nowakowska, która postanowiła wejść na drabinę i zrobić szpagat.


Zdjęcie szybko wywołało wiele emocji wśród internautów. Dotykająca szpilką sufitu Ida Nowakowska wzbudziła podziw i zazdrość wielu użytkowników. Wielbiciele Pytania na śniadanie chwalą prezenterkę za jej umiejętności.

- O mój Boże, to możliwe tylko w tej telewizji — napisała zszokowana internautka.

Ida Nowakowska szturmem podbija telewizję

Ida Nowakowska jest absolwentką kierunku aktorskiego na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To jednak z Polską związała swoją karierę taneczną oraz telewizyjną. Występowała w grupach tanecznych Studia Buffo oraz Teatru Muzycznego Roma.

Od 2018 roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Jest jednym z najgłośniejszych nazwisk tego kanału telewizyjnego. Karierę rozpoczęła jako współprowadząca programu Bake Off Junior i Sylwestra marzeń z Dwójką.

Po tych dwóch sukcesach Ida Nowakowska stała się prowadzącą wielu programów TVP2 m.in.: Dance Dance Dance, The Voice Kids oraz Pytanie na śniadanie. Prezenterka była również gospodynią 17. oraz 18. Konkursu Eurowizji dla Dzieci organizowanego w Gliwicach.

Ida Nowakowska w rolę mamy weszła tanecznym krokiem. W 2021 roku powitała swoje pierwsze dziecko, synka Maksymiliana Marka.

Ida Nowakowska udowodniła, że mimo przyjęcia nowej życiowej roli oraz ograniczenia zawodowego tańca jej umiejętności nie osłabły. Prezenterka Pytania na śniadanie zapewne jeszcze nie raz nas zaskoczy. Jej występy na antenie śniadaniówki można oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 7:30, a w weekendy od 7:55.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Samolot z Robertem Biedroniem na pokładzie awaryjnie lądował, dramatyczne sceny

  2. Rozpaczliwie doniesienia dot. Rodowicz, gwiazda traci nadzieję. Smutne, co stało się na planie "The Voice"

  3. Autokar uwielbianego zespołu stanął w płomieniach, wyciekły porażające zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz rodzinę Gesslerów?

Pytanie 1 z 5

Ile dzieci ma Magda Gessler?

Aktorka nagle zniknęła z ekranów. Choroba zmieniła jej życie, mało kto miał o niej pojęcie

Elżbieta Zającówna była wielką gwiazdą, uwielbianą przez miliony Polaków. Aktorka jednak nagle zniknęła z polskiej sceny filmowej, wszystko przez chorobę.

Zobacz galerię >

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Historia Edwarda Żentary. Żona i syn, romans, kłopoty zawodowe i tajemniczy list

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Życie Gwiazd

Wspólne gotowanie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ależ romantycznie

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Roksana Węgiel znowu wygląda jak dziewczynka z początków kariery. Ma ciemne włosy

Czytaj więcej >
Maria Czubaszek, KAPiF

Życie Gwiazd

Maria Czubaszek i Wojciech Karolak. Nigdy nie lubiła jego muzyki, on pokochał ją za... nogi

Czytaj więcej >