Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Iwona Węgrowska w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, jak się tam dostała. Ma niezłe koneksje
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.04.2024 14:44

Iwona Węgrowska w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, jak się tam dostała. Ma niezłe koneksje

Iwona Wegrowska
fot.: KAPiF

Iwona Węgrowska to polska piosenkarka, która niedawno pojawiła się na widowni programu “Taniec z gwiazdami”. Okazuje się, ze nie tak łatwo zdobyć bilet na takie wydarzenie. Jak zatem Węgrowska tego dokonała? Znamy odpowiedź!

Iwona Węgrowska - kariera muzyczna

Iwona Węgrowska swoje pierwsze kroki muzyczne stawiała, jako członkini zespołu Abra! z którym nagrała jedną płytę. Ma na koncie również udział w reality show “Bar”, gdzie wystąpiła również Doda. 

Po zakończeniu współpracy z Abrą! rozpoczęła karierę solową. A dziś wokalistka ma na koncie dwa wydane albumy oraz wiele singli. Najpopularniejsze utwory Iwony Węgrowskiej wśród Polaków to m.in.: “Kiedyś zapomnę”, “Zatem Przepraszam”, “Pokonaj siebie”, “Cztery lata” czy “Nas dwoje”.

"Dziecko płacze, to serce pęka". Iwona Węgrowska opisała przykrą sobotę. Biedna Lilka! Wreszcie dobre wieści od Iwony Węgrowskiej: "Dosyć tej samotności!". Wypełniła ją… znana pisarka!

Życie prywatne Iwony Węgrowskiej

Życie prywatne Węgrowskiej od lat wzbudza kontrowersje. Przez długi czas była ona w związku z kompozytorem, Andrzejem Mrowcem. Jej partnerem był także Adam Danielak. W 2013 roku Iwona zawarła związek małżeński z producentem muzycznym, Krzysztofem Madeyskim. Ich ślub odbył się w Las Vegas. Związek ten jednak nie przetrwał próby czasu i rok później się rozstali. 

W 2015 roku Iwona Węgrowska urodziła córkę, Lilię ze związku z Maciejem Marcjanikiem. O parze przez lata było głośno w mediach, gdyż naprzemiennie rozstawali się i schodzili. Obecnie nie są razem, ale cały czas mają dobre relacje i wspólnie wychowują córeczkę

Iwona Węgrowska na widowni "Tańca z gwiazdami"

Iwona Węgrowska pojawiła się na widowni popularnego programu “Taniec z gwiazdami”. Jej menadżerka, Aldona Wleklak w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, kto zaprosił piosenkarkę, aby zobaczyła 7. odcinek show na żywo. Okazuje się, że za wszystkim stoi Ewa Kasprzyk.

Iwona pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" na zaproszenie Ewy Kasprzyk. Gwiazdy znają się od lat. Gdy jurorka dowiedziała się, że córka jej koleżanki jest wielką fanką programu, natychmiast postanowiła zaprosić ją do studia, by mogła zobaczyć show na żywo

Więcej informacji na ten temat zdradziła nam osoba z produkcji stacji telewizyjnej Polsat. Jak przyznaje, wejście na widownię to nie taka prosta sprawa.

Jurorzy i uczestnicy mają przywilej i możliwość zaproszenia swoich gości. Bilety na kolejne odcinki "Tańca z Gwiazdami" wyprzedały się bardzo szybko, co oznacza, że zdobycie wejściówki graniczy z cudem - zdradziła Światu Gwiazd.

Wiedzieliście, że Iwona Węgrowska i Ewa Kasprzyk mają takie dobre relacje?

Iwona Węgrowska, fot. KAPiF
Iwona Węgrowska, fot. KAPiF
Iwona Węgrowska, fot. KAPiF
Iwona Węgrowska, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk fot. KAPiF