Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

__Iwona Węgrowska__ - polska piosenkarka, autorka tekstów i celebrytka. Urodzona 17 maja 1982 roku. Była uczestniczką, bohaterką bądź gościem w wielu programach rozrywkowych.

Gwiazdy na 18. urodzinach Pudelka
23.05.2024 22:18 Gwiazdy na Pudelek Pink Party. Zaroiło się od znanych twarzy

Właśnie odbywają się 18. urodziny Pudelka, nazwane Pink Party. Zjawiło się na nim wiele polskich gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?

Iwona Wegrowska
15.04.2024 14:44 Iwona Węgrowska w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, jak się tam dostała. Ma niezłe koneksje

Iwona Węgrowska to polska piosenkarka, która niedawno pojawiła się na widowni programu “Taniec z gwiazdami”. Okazuje się, ze nie tak łatwo zdobyć bilet na takie wydarzenie. Jak zatem Węgrowska tego dokonała? Znamy odpowiedź!

Iwona Węgrowska
13.04.2024 20:22 "Dziecko płacze, to serce pęka". Iwona Węgrowska opisała przykrą sobotę. Biedna Lilka!

Iwona Węgrowska właśnie podzieliła się bólem swojej córeczki. To był naprawdę smutny dzień w życiu piosenkarki i jej córki Lilii. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych najważniejszej dla nich istoty.

Święconki gwiazd na Wielkanoc 2024
30.03.2024 11:35 Wielkanoc 2024. Gwiazdy chwalą się święconkami. Nie wszystkie postawiły na tradycyjny koszyczek [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy pokazały święconki na Wielkanoc 2024. Jak udekorowały koszyczki? Kto wyłamał się i zastosował nieco bardziej oryginalne rozwiązanie? Zebraliśmy zdjęcia z Instagrama.

Kto jest managerem Iwony Węgrowskiej?
13.03.2024 23:42 Wreszcie dobre wieści od Iwony Węgrowskiej: "Dosyć tej samotności!". Wypełniła ją… znana pisarka!

Iwona Węgrowska wreszcie ma powody do radości. Piosenkarka przekazała, że już nie jest samotna. Pustkę wypełniła znana pisarka i kobieta wielu sukcesów. 

Iwona Węgrowska
16.11.2023 17:13 Co się stało z włosami Iwony Węgrowskiej?! Fryzjer zrobił z niej inną osobę. Po 15 latach przeszła odważną metamorfozę

Iwona Węgrowska przeszła ostatnio w życiu wiele zmian. Nie tylko ostatecznie zakończyła długoletni związek, ale zdecydowała się na potężną metamorfozę. Takiej piosenkarki jeszcze nie widzieliśmy. Jak wygląda teraz?

Iwona Węgrowska o Gali Women Poland 40+, fot. AKPA/KAPIF
25.10.2023 13:31 Poniżono gwiazdy na imprezie. Iwona Węgrowska przerywa milczenie. Mówi o przykrej sytuacji

Gala Women Poland 40+ przeszła do historii show-biznesu jako najbardziej żenujące wydarzenie ostatnich lat. Impreza, na której stawiło się sporo gwiazd, została anulowana na chwilę przed jej rozpoczęciem. Poniżono znane osoby, biznesmenów i dziennikarzy. Dla Świata Gwiazd aferę skomentowała Iwona Węgrowska, która była muzyczną niespodzianką wieczoru.

Gala Women Poland Competition, fot. KAPIF
24.10.2023 22:58 "Więzili nas"! Gwiazda mówi nam, co się działo na NAJGORSZYM evencie w historii show-biznesu! Koszmar

Gala Women Poland Competition okazała się koszmarem. Gwiazdy, sponsorzy i goście zostali oszukani przez organizatorkę. Tylko dla Świata Gwiazd jedna ze znanych osób ujawnia kulisy feralnego wieczoru.

Iwona Węgrowska
22.07.2023 22:18 Iwona Węgrowska była w miejscu pożaru hali z chemicznymi odpadami. "To straszna tragedia"

W sobotę w Zielonej Górze, w sołectwie Przylep wydarzyła się prawdziwa tragedia: zapaliła się hala, w jakiej od lat składowane są środki chemiczne. Miasto przygotowuje się na możliwość ewakuacji, tymczasem w mediach pojawiła się relacja Iwony Węgrowskiej. Piosenkarka widziała na własne oczy kłęby dymu i ognia, teraz martwi się o bliskich. 

Iwona Węgrowska (EA)
13.08.2022 17:13 Iwona Węgrowska w ogniu krytyki po występie w TVP. "Niżej nie da się upaść"

Iwona Węgrowska pochwaliła się w sieci swoją wizytą w jednym z programów stacji TVP Info. Na gwiazdę natychmiast spadła fala krytyki ze strony fanów. Nie mogli się pogodzić z faktem, że ich idolka gościła w telewizji Kurskiego. Według części internautów artyści powinni odmawiać udziału w programach stacji TVP. Mimo to Iwona Węgrowska postanowiła zareklamować swoją twórczość w rozmowie z Sobolewskim i Ciepielewską. Nie każdemu ta decyzja przypadła do gustu.