Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Więzili nas"! Gwiazda mówi nam, co się działo na NAJGORSZYM evencie w historii show-biznesu! Koszmar
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 24.10.2023 22:58

"Więzili nas"! Gwiazda mówi nam, co się działo na NAJGORSZYM evencie w historii show-biznesu! Koszmar

Gala Women Poland Competition, fot. KAPIF
Gala Women Poland Competition, fot. KAPIF

Gala Women Poland Competition okazała się koszmarem. Gwiazdy, sponsorzy i goście zostali oszukani przez organizatorkę. Tylko dla Świata Gwiazd jedna ze znanych osób ujawnia kulisy feralnego wieczoru.

Gala Women Poland Competition – relacja z imprezy

Gala Women Poland Competition miała być chwilą chwały i blasku dla kobiet 40+, które startowały w konkursie na najpiękniejszą. Mieli śpiewać znani artyści, a na uczestników wydarzenia miała czekać wykwintna kolacja. Wszystko miało… Ostatecznie, chociaż tłum gości stawił się zgodnie z planem, do imprezy nie doszło.

Na miejscu na gości czekały przykre niespodzianki. Wydarzenie zostało anulowane w atmosferze skandalu, o którym dziś rozpisują się wszystkie media.

Świat Gwiazd skontaktował się z jedną ze sław, które gościły na imprezie. Opowiedziała nam z najdrobniejszymi szczegółami, co działo się feralnego wieczoru.

Gala Women Poland Competition. Co spotkało uczestników wydarzenia?

Jedna z zaproszonych znanych osób mówi wprost w rozmowie ze Światem Gwiazd, że goście zostali potraktowani w sposób skandaliczny:

Ta sytuacja jest taka trochę mroczna. […] Nie wiem, czy ta dziewczyna ma jakieś kłopoty psychiatryczne, bo jakieś takie informacje przybyły, że ona jest w szpitalu psychiatrycznym. A z drugiej strony słyszeliśmy, że chciała z tych długów wyjść i wymyśliła sobie takie story, że po prostu tą imprezą spłaci swoje poprzednie długi. Nie wiem, jaka jest prawda, ale prawda jest taka, że ludzie zostali wczoraj potraktowani w sposób haniebny. To wszystko było tak bezczelne. 

W konkursie udział brały “ambitne bizneswomen po 40":

Aż szkoda było tych ludzi. Już nie mówię o tych dziewczynach, które startowały w konkursie, które się przygotowywały tygodniami, które ćwiczyły, które tam były od rana. One tam przyjechały, wynajęły hotel. Organizatorka miała pokryć koszty tego hotelu, nic takiego nie było. Jeszcze hotel miał im rabaty dać, a wyszło na to, że te osoby płaciły po 1200 złotych na dobę – mówi nasz informator i dodaje: – Iwona Węgrowska przyjechała najwcześniej, bo miała tam zaśpiewać. I Kasia Nova tam miała coś zaśpiewać, a Ryszard Rembiszewski miał to prowadzić.

Organizatorzy zostali oszukani na ogromne pieniądze:

Tam wstawali ludzie, którzy krzyczeli kwotami, jakie zapłacili. Na przykład woda 40 tysięcy złotych, Avon 80 tysięcy, wódka 60. Tam jakieś kwoty się mnożyły. Ludzie byli zażenowani. Ale tam od początku coś śmierdziało. Jak tylko przyszliśmy to w ogóle nas nie chcieli wpuścić. Staliśmy, staliśmy i staliśmy…

Sytuację próbowała ratować Iwona Węgrowska, która niczym orkiestra na tonącym Titanicu, chciała zaśpiewać piosenkę, by po części ukoić stres i nerwy:

Tam nawet nie było czegoś takiego, żeby ktoś wszedł na scenę i powiedział, co się dzieje. Tam wszyscy plotkowali. Coś tam na ucho sobie mówili. W końcu Węgrowska się wkurzyła i powiedziała: “To ja coś zaśpiewam”. Ludzie zaczęli jej mówić: “Iwona nie śpiewaj, bo tej imprezy w końcu nie będzie”, ale ona zaczęła śpiewać. Zaśpiewała jedną piosenkę.

Hotel dostał do wglądu potwierdzenia transakcji, które – jak twierdzi nasze źródło – najprawdopodobniej zostały spreparowane:

Mąż organizatorki miał ze sobą potwierdzenie przelewów. To w ogóle jest jakaś masakra. Miał to potwierdzenie i było na nich, że one wyszły. Hotel powiedział: “Sorry, wyszły, ale nie doszły, nas to nie interesuje”. To w ogóle były jakieś przelewy oszukane najprawdopodobniej

Relacja z Gala Women Poland Competition – najgorszego eventu w historii show-biznesu

Oszukani przez organizatorkę planują iść do sądu:

To jest jakaś gruba historia. Wiem, że teraz wszyscy poszkodowani mają jakiś pozew grupowy napisać i chcą iść z tym do sądu. Ale z tego co mówili ludzie, to pieniądze, jakie pozyskała od sponsorów wykorzystała na spłacenie starych długów. Ona się tam wyzerowała podobno.

Gości spotkały także nieprzyjemności ze strony hotelu Marriott, który również padł ofiarą całej sytuacji:

Ja się w ogóle nie dziwię, że hotel był zażenowany. To wszystko wyglądało bardzo ładnie. Piękne stoły, nakryte – jak to w Mariocie. Wszystko się zgadzało. Ale hotel nauczony doświadczeniem powiedział “nie, nie, nie”. Już nawet taka informacja chodziła przez chwilę, że będzie okej, że negocjują. Ale hotel w końcu powiedział do widzenia.

Obsługa w pewnym momencie zaczęła sprzątać salę:

Później niemiło się zrobiło. Już nawet ktoś powiedział, żeby wody nie pić, bo tam na stolikach woda była, kawa i herbata. To nawet było komunikat, żeby nie ruszać wody, bo to wszystko jest hotelowe, a oni nie pokryli żadnego rachunku. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Nawet ktoś rzucił hasło, że mogą nam kurtek nie oddać. 

Doszło nawet do sytuacji, w której – jak mówi nasz informator – zamknięto drzwi z gośćmi zaproszonymi na event:

Nawet nas zamknęli przez chwilę, ale ktoś podobno ich poinformował, że nie można ludzi więzić. Tam są takie drzwi, że od góry można je zamknąć. Te w sali konferencyjnej, brylantowej. Te drzwi też zostały zamknięte. Ktoś wyszedł na papierosa i nie mógł z powrotem do nas wejść. To był cyrk. Ludzie byli głodni. Później poszli na kebaby, do restauracji. 

Nie ma wątpliwości, że Gala Women Poland Competition była najgorszą imprezą publiczną w historii polskiego show-biznesu. Poniżej możecie zobaczyć, jak pozowały gwiazdy na krótko przed całym zamieszaniem.

Women Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpgWomen Poland Competition.jpg