Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Dziecko płacze, to serce pęka". Iwona Węgrowska opisała przykrą sobotę. Biedna Lilka!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.04.2024 20:22

"Dziecko płacze, to serce pęka". Iwona Węgrowska opisała przykrą sobotę. Biedna Lilka!

Iwona Węgrowska
fot. KAPiF

Iwona Węgrowska właśnie podzieliła się bólem swojej córeczki. To był naprawdę smutny dzień w życiu piosenkarki i jej córki Lilii. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych najważniejszej dla nich istoty.

Iwona Węgrowska: związki, rozstania, córka

Iwona Węgrowska to bardzo znana w środowisku muzycznym wokalistka. Jej życie prywatne było pełne wzlotów i upadków. Przez niemal dekadę była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem. Później spotykała się z przedsiębiorcą Adamem Danielakiem, a z Krzysztofem Madeyskim wzięła nawet ślub w Las Vegas. Para rozwiodła się jednak w 2014 roku.

W lipcu 2015 na świat przyszła Lilia, córka Iwony, owoc związku z Maciejem Marcjanikiem. Przez kolejne lata Węgrowska i Marcjanik wielokrotnie rozstawali się, schodzili na nowo, zaręczali i planowali ślub, by znowu się rozstać. Teraz dziewczynka ma już niemal dziewięć lat. Co o niej wiadomo? Dziś przeżyła bardzo przykre wydarzenie, szczegóły poniżej.

Co się stało z włosami Iwony Węgrowskiej?! Fryzjer zrobił z niej inną osobę. Po 15 latach przeszła odważną metamorfozę Poniżono gwiazdy na imprezie. Iwona Węgrowska przerywa milczenie. Mówi o przykrej sytuacji

Co wiadomo o córce Iwony Węgrowskiej?

Węgrowska i Maciej Marcjanik nie są już razem. Jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post piosenkarka opowiedziała, jak bardzo przeżywała ostatnie rozstanie.

Czuję się źle. Nie chciałam o tym nigdy mówić, ale jest mi bardzo ciężko. Z tym rozstaniem jest ciężko zarówno mi, jak i całej mojej rodzinie – mojej mamie, córce. Próbuję się podnieść. Pomaga mi moja mama i córka – mówiła Iwona.

Córka Lilia jest wielkim oparciem dla swojej mamy. Iwona dba też o poprawne relacje z byłym partnerem właśnie ze względu na dobro dziewczynki. Dziewięciolatka ma stały kontakt z ojcem.

Lila ma od dawna telefon, ma też cały czas kontakt z tatusiem, tatuś z nią. On jest wspaniałym ojcem. Chcę, abyście wiedzieli, że mimo rozstania, można dalej kogoś kochać i dobrze o kimś mówić – mówiła piosenkarka.

Dziś to córka Iwony potrzebowała wsparcia. W sobotę wylała wiele łez, a zasmucona mama napisała o wszystkim w mediach społecznościowych, szczegóły poniżej.

Nowy wpis Iwony Węgrowskiej

W sobotę na Instagramie Węgrowskiej pojawił się nowy wpis. Piosenkarka pokazała na Instastories swoją córkę, trzymającą na rękach małego, białego pieska, pupila i ukochanego członka ich rodziny. Zwierzak niestety trafił do szpitala, a dziewczynka bardzo to przeżyła.

Nasz piesek jest dziś w szpitalu. Przykra sobota. Pewnie znacie ten ból: kiedy dziecko przeżywa i płacze, to serce pęka – napisała z wielkim smutkiem Iwona.

Niestety nie wiadomo, czy psiak trafił już w ramiona stęsknionej za nim Lilii. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć zdjęcia Iwony z córką oraz mamą.

Iwona Węgrowska, córka Lilia, nowy wpis, problemy ze zdrowiem psa
Córka Iwony Węgrowskiej z pieskiem, fot. instagram.com/iwona_wegrowska_iva_official
Iwona Węgrowska, córka Lilia, nowy wpis, problemy ze zdrowiem psa
Iwona Węgrowska z córką, fot. instagram.com/iwona_wegrowska_iva_official
Iwona Węgrowska, córka Lilia, nowy wpis, problemy ze zdrowiem psa
Iwona Węgrowska z córką, fot. KAPiF
Iwona Węgrowska, córka Lilia, nowy wpis, problemy ze zdrowiem psa
Iwona Węgrowska z córką i mamą, fot. KAPiF