Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.04.2024 23:05

Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy!

Jacek Rozenek
fot. KAPiF

W środę 10 kwietnia odbyła się premiera filmu “Civil War”. Pojawił się na niej popularny aktor, Jacek Rozenek, a towarzyszyła mu młodsza o 20 lat partnerka Maria. Szczegóły. 

Jacek Rozenek: kariera aktorska

Jacek Rozenek to aktor, który popularność zdobył dzięki roli w serialach “Klan” i “Barwy szczęścia". Wystąpił także w wielu innych produkcjach m.in. “Sam życie”, “39 i pół” czy “Na krawędzi”. Spełnia się również, jako aktor dubbingowy. Podkładał głos postaciom w takich tytułach, jak “Grinch, Świąt nie będzi”, “Madagaskar 2”, “Gdzie jest Nemo”, “Batman vs. Superman: Świt Sprawiedliwości”, “Legion samobójców", czy “Liga Sprawiedliwości”. 

Jacek Rozenek związał się z młodszą o 20 lat pięknością. Teraz przekazał radosne wieści TYLKO U NAS: Jacek Rozenek spędzi sporo czasu w więzieniu. "Zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie"

Życie prywatne Jacka Rozenka

Pierwszą żoną aktora była Katarzyna Litwiniak. Para doczekała się syna Adriana. W 2003 po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Kostrzewską, znaną dziś w mediach, jako Małgorzata Rozenek-Majdan. W 2006 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Stanisław, a cztery lata później powitali Tadeusza. Para rozwiodła się po 10 latach małżeństwa. Dziś są w dobrych relacjach.

Jacek Rozenek w 2019 roku przeszedł udar mózgu, na szczęście udało mu się powrócić do pełnej  sprawności. Od jakiegoś czasu spotyka się z młodszą od siebie o 20 lat Marią. 

Jestem w związku, fajnie się dzieje w moim życiu. To cudowna kobieta. Ta relacja jest inna niż poprzednie, bo bardzo niezwykła, zadziała się magia - opowiadał. 

Jacek Rozenek na premierze flmu z partnerką

W środę 10 kwietnia odbyła się premiera filmu “Civil War” w reżyserii Alexa Garlanda. W produkcji wystąpiła m.in. Kristen Dunst. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób z branży. Byli to m.in. Maciej Orłoś z partnerką, Antek Smykiewicz czy Karolina Chapko. 

Wśród nich obecni byli również Jacek Rozenek z partnerką, Marią. Para wyglądała na szczęśliwą i bardzo zakochaną. Posyłali sobie spojrzenia pełne uczucia. Widać, że są bardzo szczęśliwi, a aktor wręcz kwitnie. Zdjęcia poniżej. 

Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu
Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu "Civil War", fot. KAPiF
Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu
Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu "Civil War", fot. KAPiF
Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu
Jacek Rozenek z partnerką, premiera filmu "Civil War", fot. KAPiF
Jacek Rozenek, premiera filmu
Jacek Rozenek, premiera filmu "Civil War", fot. KAPiF