Lara Gessler, imię Żródło: instagram.com/lara_gessler

Jak naprawdę na imię ma Lara Gessler?

28 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Tylko najbliżsi wiedzieli, że Lara Gessler tak naprawdę otrzymała od rodziców zupełnie inne imię. Lara jest jej drugim imieniem, z kolei pierwsze okazuje się o wiele bardziej klasyczne i popularne. Znana restauratorka wybrała bowiem dla swojej córki imię Aleksandra.

  • Prawdziwe imię Lary Gessler
  • Dlaczego córka celebrytki nie posługuje się swoim pierwszym imieniem?
  • Lara Gessler wcale nie jest jedyną

Lara Gessler coraz częściej pojawia się w nagłówkach kolorowej prasy i... na okładkach magazynów. Ostatnio córka znanej restauratorki wzięła udział w wyjątkowej sesji, podczas której zaprezentowała swój doskonale płaski brzuch zaledwie kilka miesięcy po porodzie.

Sama Lara nieczęsto jednak decyduje się na wywiady i na swoim koncie ma ich niewiele. Trudno się zatem dziwić, że tylko nieliczni wiedzieli, jakie tak naprawdę otrzymała ona imię od swoich rodziców.

Jak naprawdę nazywa się Lara Gessler?

Druga pociecha Magdy Gessler przyszła na świat 18 września 1989 roku, zatem już za kilka miesięcy świętować będzie swoje pierwsze urodziny. W październiku ubiegłego roku Lara po raz pierwszy została mamą - do zwariowanej rodziny Gesslerów dołączyła maleńka Nena.

Chociaż 31-latka chętnie dzieli się w sieci rodzinnymi fotkami, a w szczególności tymi, na których króluje jej pierworodna, o niej same fani wiedzą dość niewiele.

Michał Wiśniewski złożył gratulacje MandarynieMichał Wiśniewski złożył gratulacje MandarynieCzytaj dalej

Szerokie grono sympatyków zapewne może zaskoczyć fakt, że "Lara" w rzeczywistości nie jest jej imieniem, a przynajmniej nie pierwszym. W Krajowym Rejestrze Sądowym widnieje jako Aleksandra Lara Gessler. Czemu więc nie używa pierwszego imienia, a większość fanów nie miało nawet o nim pojęcia?

Już jakiś czas temu Lara wyjaśniła na swoim InstaStory, dlaczego nikt nie zwraca się do niej Aleksandra.

Podobno parę osób podekscytowało się tym, że tak naprawdę nie mam na pierwsze Lara. Ciekawe, bo wielokrotnie na ten temat mówiłam. Sprawa jest bardzo prozaiczna. Kiedy się urodziłam, moi rodzice nie mogli zarejestrować imienia Lara, bo nie było go w spisie imion. Wybrali więc imię Aleksandra, mimo że to imię nigdy mi nie towarzyszyło poza urzędowym obiegiem - wyjaśniła - Ten temat naprawił mi w zeszłym roku mój kochany mąż, który mnie uświadomił, że mogę już zamienić kolejność imion. Więc mogę was uspokoić, że od roku jestem Larą – również w papierach - dodała.

Gwiazd ukrywających prawdziwe imię jest więcej?

Nikogo jednak nie powinien zdziwić fakt, że celebrytow i celebrytek, nieposługujących się na co dzień swoim prawdziwym imieniem jest więcej.

Jedną z takich osób jest m.in. ulubiona podróżniczka Polaków, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", Martyna Wojciechowska. Ta przyszła bowiem na świat jako Marta Eliza Wojciechowska, ale po latach zdecydowała się zmienić imię na Martyna.

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! M.- pisała na swoim Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Radio Zet

Następny artykuł