Zenon Martyniuk, fatalne informacje Żródło: wikipedia.org/Piotr Morawski - Source

Fatalne informacje nt. Zenona i Danuty Martyniuków

28 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Zenek Martyniuk niemal od samego początku skutecznie odcina się od wybryków syna. W ostatnim czasie Daniel po raz kolejny stanął przed sądem, ale tym razem rodzice mu nie towarzyszyli. Z doniesień jednego z tabloidów wynika, że Martyniukowie mają już dość poczynań jedynka, dlatego postawili sprawę jasno.

  • Daniel Martyniuk usłyszał wyrok
  • Król disco polo ma dość wybryków syna
  • Zenon i Danuta Martyniuk próbują przemówić jedynakowi do rozsądku

Chociaż swego czasu o Danielu Martyniuku huczała cała kolorowa prasa, Zenek Martyniuk wytrwale milczał i nie komentował kolejnych przewinień pierworodnego. Unikający medialnego szumu gwiazdor starał się w domowym zaciszu uporać się z niesfornym synem, ale efektów próżno było wypatrywać.

Z przekazywanych przez Pomponik informacji wynika, że po ostatniej rozprawie Daniela jego rodzice postanowili postawić sprawę jasno i dać mu ostatnią już szansę.

Syn króla disco polo skazany

Mimo że w ostatnim czasie Daniel nieco wyciszył swoją "kontrowersyjną aktywność" znów znalazł się na tapecie, a wszystko za sprawą kolejnej rozprawy sądowej, na której nie mógł liczyć na wsparcie ukochanych rodziców.

Rozprawa dotyczyła wcześniejszego złamania przez mężczyznę zakazu prowadzenia samochodu bez uprawnień. 31-latek usłyszał wyrok dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Ponadto otrzymał bezwzględny zakaz prowadzenia samochodu przez najbliższych sześć lat.

Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenieZbigniew Zamachowski wydał oświadczenieCzytaj dalej

Chociaż Danuty i Zenona zabrakło przy jedynaku na sali rozpraw, wciąż bardzo przeżywają całą tę sytuację i martwią się jego losem. Zmęczeni kontrowersjami, jakie wybuchały wokół Daniela, postanowili postawić sprawę jasno i przemówić mu do rozsądku.

Zenek Martyniuk walczy o syna

Z doniesień Na Żywo wynika, że po ogłoszeniu wyroku w domu Martyniuków odbył się rodzinny obiad, podczas którego Daniel miał uroczyście przyrzekać, że wytrwa w postanowieniu zmiany i nie złamie nałożonego przez sąd zakazu.

To jeszcze nie koniec, bowiem król disco polo zamierza ponoć zaaranżować rozmowę 31-latka z babcią Teresą, która od zawsze była mu szczególnie bliska. Martyniukowie mają nadzieję, że ukochanej staruszce uda się naprowadzić wnuka na właściwą ścieżkę.

Niestety, mimo licznych deklaracji Daniela i szczerych rozmów, atmosfera w domu muzyka wciąż jest bardzo napięta. Jak przytacza Pomponik, nagromadzony stres zmotywował Zenona i Danutę do zgłoszenia się po pomoc do psychologa.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik

Następny artykuł