Krzysztof Krawczyk Żródło: Wywiad z Krzysztofem Krawczykiem przed koncertem muzyka w Gdyni z 2008 roku; screen youtube.com/ GazetaSwietojanska

Marian Lichtman martwi się o Krzysztofa Krawczyka, muzyk nie odbiera telefonu

26 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Serdeczny przyjaciel Krzysztofa Krawczyka przekazał niepokojące wieści. Dla Mariana Lichtmana bodźcem wyzwalającym obawy był brak kontaktu z legendarnym piosenkarzem. Jak przekazał współzałożyciel zespołu Trubadurzy, Krzysztof Krawczyk w ogóle nie odbiera telefonów. Lęk dodatkowo wzmacnia zapewne w tym przypadku pozostawiający wiele do życzenia stan zdrowia wokalisty.

  • Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala
  • Powodem medycznej interwencji jest zakażenie nowym koronawirusem
  • Marian Lichtman niepokoi się o zdrowie przyjaciela

Krzysztof Krawczyk to żywa legenda polskiej sceny muzycznej. Trudno znaleźć w Polsce osobę, która nie potrafi zanucić choć jednej wykonywanej przez artystę piosenki. Zawdzięczamy mu takie utwory muzyczne jak “Bo jesteś ty”, “Parostatek” czy “Mój przyjacielu”. Muzyk zasłynął także poprzez działalność z zespołem Trubadurzy - jego nieodzownym członkiem jest Marian Lichtman. Nic dziwnego, że obecnie przyjaciel Krzysztofa Krawczyka ma pewien poważny powód do zmartwień - stan zdrowia wykonawcy wymagał bowiem pilnej hospitalizacji.

Krzysztof Krawczyk hospitalizowany

Zaledwie parę dni temu we wtorek 23 marca Krzysztof Krawczyk podzielił się z fanami ważną wiadomością. Przekazał ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piosenkarz przekazał, że z jego zdrowiem niestety nie jest najlepiej.

Zagrożeniem dla zdrowia Krzysztofa Krawczyka jest infekcja wywołana nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Sytuacja najwyraźniej jest dość poważna - piosenkarz trafił bowiem do szpitala. Artysta zaznaczył, że na wynik testu potwierdzającego lub wykluczającego zakażenie niebezpiecznym patogenem wciąż czeka jego małżonka, Ewa.

Muzyk poprosił dodatkowo o modlitwę w jego intencji. Wyjawił również, że w jego przypadku do zakażenia nowym koronawirusem doszło mimo przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19 od firmy Pfizer. Co istotne, Krzysztof Krawczyk uprzedził swych fanów, że nie powinni w najbliższym czasie spodziewać się od niego wieści. Wszelakie informacje miał przekazywać Andrzej Kosmala, menedżer gitarzysty.

Zdjęcie z dzieciństwa Martyny WojciechowskiejZdjęcie z dzieciństwa Martyny WojciechowskiejCzytaj dalej

- Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich - zaznaczał Krzysztof Krawczyk.

Marian Lichtman zaniepokojony sytuacją. “ Bardzo to przeżywam”

Wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman z formacji Trubadurzy, najwyraźniej nie wziął sobie jednego z apelów piosenkarza do serca. Choć oczywiście jest przyjacielem muzyka i z pewnością może liczyć w tym przypadku na pewne dodatkowe względy, jakich fani są pozbawieni, Krzysztof Krawczyk milczy, a Lichtman mocno zamartwia się z tego powodu o piosenkarza.

Marian Lichtman opowiedział o swoich obawach w jednym z wywiadów. Choć muzyk wierzy, że stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka niebawem się poprawi, jednocześnie trawi go silny lęk. Współzałożyciel zespołu Trubadurzy pociesza się myślą, że wokaliści, z racji specyfiki zawodu, mają, jego zdaniem, silne płuca.

-Dzwoniłem do niego, ale nie odbiera. Bardzo to przeżywam. To nie jest w jego stylu. Martwię się, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. My, wokaliści, mamy silne płuca, więc lepiej to znosimy (...) Z całym zespołem modlimy się za Krzysztofa. W każdej chwili może liczyć na moje wsparcie. Jest moim przyjacielem. Czekam na jego telefon - mówił przyjaciel Krzysztofa Krawczyka.

Na ten moment żadne oficjalne wieści w sprawie obecnego stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka nie spływały do mediów od 23 marca. Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć piosenkarzowi dużo, dużo zdrowia i cierpliwie czekać.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Radio Zet

Następny artykuł