Marta Kaczyńska Żródło: Wywiad z Martą Kaczyńską w kawiarni "Telimena" z 2013 roku; screen youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Córka Marty Kaczyńskiej padła ofiarą kradzieży

26 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Do mediów dotarła przykra wiadomość w sprawie córki Marty Kaczyńskiej. Martynę spotkała wyjątkowo nieprzyjemna sytuacja; nastolatka zaalarmowała obserwatorów swoich social mediach. Ktoś miał bezprawnie podkradać publikowane przez nią w mediach społecznościowych treści.

  • Córka Marty Kaczyńskiej “obrabowana”
  • Nieznajomy podbierał publikacje z social mediów nastolatki
  • Jakiś czas temu starsza pociecha prawniczki opublikowała na Instagramie zdjęcia z wnętrza swojego domu

Marta Kaczyńska należy do tych osób publicznych, które pilnie strzegą swej prywatności. Zawodowo spełnia się jako prawniczka. Wiadomo, że trzykrotnie próbowała szczęścia w małżeństwie. Prywatnie jest także mamą dwóch córek - Ewy i Martyny Dubienieckich. Ostatnio jedną z dziewczynek miała spotkać pewna przykrość.

Córka Marty Kaczyńskiej alarmuje internautów

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wobec takiej wiadomości Marcie Kaczyńskiej nie udało się w pełni zachować spokoju. Jedną z jej córek spotkała ostatnio wyjątkowo niewesoła sytuacja. Na domiar złego w całą historię ma być zamieszana zupełnie obca nastolatce osoba.

Martyna Dubieniecka jest nastoletnią, zakochaną w zwierzętach dziewczyną. Jej pasję i zacięcie do sportu udowadniają liczne zdjęcia w towarzystwie koni, jakie zamieszcza na oficjalnym profilu na Instagramie. Nastolatka intensywnie ćwiczy bowiem jazdę konną.

W social mediach córki Marty Kaczyńskiej próżno szukać zdjęć, jakie można by dopasować do kategorii typowych “selfie”. Dorastająca dziewczyna jest ewidentnie skoncentrowana na sporcie i swych zwierzęcych przyjaciołach. Często wrzuca jednak relacje z zawodów, w których miała okazję brać udział. Jej profil zgromadził już grono ponad 2 tys. internautów. Niestety nie każdy z nich, jak widać, bierze sobie do serca kwestię przestrzegania praw autorskich.

Żona Pawła Domagały, Zuzanna Grabowska jest przepiękną córką Andrzeja GrabowskiegoŻona Pawła Domagały, Zuzanna Grabowska jest przepiękną córką Andrzeja GrabowskiegoCzytaj dalej

Według najnowszych doniesień SuperExpressu nieznajomy internauta pozwolił sobie skopiować z profilu nastolatki niektóre publikacje. Mało tego, osoba ta miała rozpowszechnić je w sieci. Na łamach konta na Instagramie miała informować o tym sama Martyna.

- Zgłaszajcie to konto. Podszywa się i wstawia nie tylko moje filmiki i mówi, że to jej- apelowała nastolatka.

Tabloid zasugerował, że to właśnie Marta Kaczyńska podpowiedziała dziecku, jak należy zachować się w tej podobnej sytuacji. Naturalnie wykorzystywanie cudzych zdjęć bez zgody autora jest niedopuszczalne, o czym dorosła, doświadczona prawniczka wie doskonale. Na ten moment nie wiadomo, kim jest osoba “pożyczająca” publikacje córki Marty Kaczyńskiej. Pozostaje również tajemnicą, czy jej tożsamość kiedykolwiek zostanie rozszyfrowana.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Podczas gdy Marta Kaczyńska stroni od uwagi mediów, w social mediach zamieszczając głównie artystyczne zdjęcia zwierzaków oraz krajobrazów, jej córki najwyraźniej chętnie szepną w sieci nieco więcej o życiu prywatnym swojej rodziny. W 2018 roku starsza pociecha Marty Kaczyńskiej opublikowała na Instagramie fotografie ukazujące wnętrze swojego domu.

Zdjęcia zostały już usunięte z Instagrama - osobom zainteresowanym wnętrzem domu Marty Kaczyńskiej pozostało zapoznać się z dostępnym w sieci opisem. Media przekazały, że przedstawione na fotografiach mieszkanie było urządzone nowocześnie i minimalistycznie. Dominującymi na ścianach kolorami miały być odcienie szarości, a także klasyczne zestawienie czerni i bieli.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Instagram, SuperExpress

Następny artykuł