Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki Żródło: Instagram.com/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki

26 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Zaledwie miesiąc temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska obchodziła pierwszą rocznicę śmierci ukochanego męża. W czwartek jej najbliżsi mieli natomiast powód do radości. Młodsza córka Królikowskich, Marcelina, świętowała swoje 19. urodziny. W sieci pojawiły się nieznane dotąd zdjęcia nastolatki. Na jednym z nich internauci mogli zobaczyć dziewczynę w towarzystwie nieżyjącego już ojca.

  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski doczekali się pięciorga dzieci
  • W czwartek ich młodsza córka, Marcelina, obchodziła swoje 19. urodziny
  • Dumna mama opublikowała w social mediach zdjęcie nastolatki
  • W sieci pojawił się także nieznany dotąd kadr sprzed lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Aktorka wraz z najmłodszymi dziećmi mieszka w domu w Zalesiu Górnym pod Warszawą. W czwartek rodzina celebrowała dziewiętnaste urodziny Marceliny. Tą cudowną wiadomością mama nastolatki pochwaliła się w social mediach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wzruszające zdjęcie

W czwartek na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawił się poruszający post. Dumna aktorka opublikowała portret swojej młodszej córki. Na jej profilu ukazała się także jeszcze jedna fotografia. Wdowa po Pawle Królikowskim wróciła pamięcią kilka lat wstecz, prezentując rodzinny kadr, na którym towarzyszą jej obie córki oraz ukochany mąż.

Post Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej został w całości poświęcony Marcelinie. W opisie fotografii aktorka postanowiła złożyć jej życzenia urodzinowe. Z jej każdego słowa płynęła ogromna matczyna miłość.

- Córka, córcia, córkiełka. Nasza marcowa panienka, jeszcze niedawno dziewczynka, dziś przyjaciółka, na zawsze córeczka. Bądź szczęśliwa skarbie i zawsze miej czas na miłość, marzenia, śmiech, życzliwość, dzielenie się, rozmyślanie i czytanie – napisała.

Niezwykłe zdjęcie Oliwii BieniukNiezwykłe zdjęcie Oliwii BieniukCzytaj dalej

Słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej poruszyły serca internautów. Wielu z nich dołączało się do życzeń, przy okazji komentując zniewalająca urodę dziewiętnastolatki. Wśród komentujących znalazły się także osoby ze świata show-biznesu.

- Śliczna zadziorna dziewuszka! Paweł o niej mówił, że ma charakterek – napisała aktorka Olga Borys

- Sto lat dla Jubilatki! Pani Małgosiu, tyle ciepła w relacji z dziećmi, aż miło i ciepło na serduszku.... Wszystkiego dobrego – czytamy komentarz jednej z internautek.

Marcelina i Magnolcia na zdjęciu sprzed roku

W podobny sposób Małgorzata Ostrowska-Królikowska celebrowała urodziny swojej córki rok temu. Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się wówczas cudowne zdjęcia z ogrodu. Okazało się, że ukazana w tle magnolia jest rówieśniczką Marceliny. Tego dnia obie kończyły 18 lat.

- Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ...dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką – napisała aktorka.

W ówczesnym wpisie Ostrowskiej-Królikowskiej nie zabrakło odniesienia do zmarłego Pawła Królikowskiego. Przypomnijmy, że Marcelina wkraczała w dorosłość zaledwie miesiąc po śmierci ukochanego taty.

- Życie toczy się dalej– dodała Ostrowska-Królikowska.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł