Magdalena Stużyńska Żródło: Wywiad z Magdaleną Stużyńską z sierpnia 2017 roku; screen youtube.com/Dzisiaj jest Nasze

Problemy zdrowotne Magdaleny Stużyńskiej

25 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

O poważnej chorobie Magdaleny Stużyńskiej wciąż nie ma pojęcia wielu fanów aktorki. Tymczasem lata temu życie gwiazdy serialu “Przyjaciółki” wisiało niemal na włosku. Choć obecnie jest to jedynie wspomnieniem, zły stan zdrowia Magdaleny Stużyńskiej sprawił niegdyś, iż zdecydowała o przyjęciu sakramentu namaszczenia chorych. Aktorka borykała się z powikłaniami po zakażeniu chorobą układu oddechowego.

  • Dekadę temu Magdalena Stużyńska zmagała się z poważnymi powikłaniami po infekcji
  • Tracąca nadzieję aktorka postanowiła przyjąć sakrament namaszczenia chorych
  • Parę miesięcy temu jej organizm zaatakowała inna groźna choroba

Obecnie telewidzowie kojarzą postać Magdaleny Stużyńskiej przede wszystkim z roli Anki w serialu “Przyjaciółki”. Aktorka pojawiała się również w takich hitowych produkcjach jak “Rodzinka.pl”, “Ojciec Mateusz” czy “Daleko od noszy”. Gwiazda ma za sobą trudne chwile wypełnione walką o powrót do zdrowia - dekadę temu Magdalena Stużyńska trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

Magdalena Stużyńska walczyła o zdrowie w szpitalu

Rok 2010 w przypadku Magdaleny Stużyńskiej niewątpliwie obfitował w momenty przesycone strachem. To za sprawą choroby, która, choć niepozorna, siała w organizmie aktorki prawdziwy zamęt.

Gwiazda serialu “Przyjaciółki” zachorowała na grypę - chorobę wciąż niesłusznie lekceważoną. Infekcja okazała się na tyle silna, iż Magdalena Stużyńska musiała zostać hospitalizowana. Borykała się z poważnymi powikłaniami po infekcji. Choć media nie wyszczególniają objawów dręczących serialową Ankę, wiadomo, że podawane przez lekarzy medykamenty nie radziły sobie z opanowaniem sytuacji.

Przepełniona lękiem gwiazda miała skontaktować się z przyjaciółmi i poprosić o modlitwę w jej intencji. Stan zdrowia Magdaleny Stużyńskiej pogorszył się na tyle, że aktorka postanowiła przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Wtedy zagrożenie nagle zaczęło znikać za horyzontem.

Kwaśniewski szczerze o podejściu żony do politykiKwaśniewski szczerze o podejściu żony do politykiCzytaj dalej

- Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły. Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast z pewnością sakrament przyniósł mi spokój ducha, oddalił lęk - relacjonowała w jednym z wywiadów gwiazda serialu “Przyjaciółki”.

Po latach groźna infekcja dopadła aktorkę ponownie

Od tamtych chwil minęły całe lata, a zagrożenie stało się jedynie przykrym wspomnieniem. Jakiś czas temu Magdalena Stużyńska niespodziewanie zaprzestała działalności w mediach społecznościowych, co zaniepokoiło wielu jej fanów. W grudniu 2020 aktorka znów musiała walczyć o swoje zdrowie.

W lutym 2021 roku Magdalena Stużyńska poinformowała obserwatorów na Instagramie, że jej zniknięcie z sieci miało związek z zachorowaniem na COVID-19. Nie podała jednak żadnych szczegółów, jedynie prezentując fanom suchy fakt przejścia infekcji.

- Ostatnio zaniedbałam swoje konto na Instagramie. Jakoś nie umiem odnaleźć się w social mediach w tym dziwnym czasie - no bo o czym teraz pisać? Nie chcę ani siebie, ani Was pogrążać w pesymistycznych przemyśleniach, nie potrafię też, choć bardzo bym chciała, znaleźć słów otuchy dla tych, którzy stracili bliskich, pracę, poczucie bezpieczeństwa. Jak wiecie, nie jestem bardzo wylewna, jeśli chodzi o dzielenie się prywatnym życiem, zresztą tu nie dzieje nic spektakularnego. No, może poza tym, że już przechorowałam wirusa - czytamy w mediach społecznościowych.

Magdalena Stużyńska wyjawiła tylko, że doświadczenia choroby COVID-19 z całą pewnością nie będzie miło wspominać. Jednocześnie aktorka cieszyła się, iż infekcję ma już za sobą. Pod wpisem gwiazdy serialu “Przyjaciółki” pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do pełni zdrowia, do których oczywiście się przyłączamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Party, Plotek, Radio Zet, Fakt

Następny artykuł