Małgorzata Rozenek Żródło: Wywiad z Małgorzatą Rozenek w programie "Dzień Dobry TVN"; screen youtube.com/tvnpl

Brat Małgorzaty Rozenek jest światowej sławy artystą

26 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

O czym nie każdy wie, Małgorzata Rozenek wychowywała się ze starszym o pięć lat bratem Michałem. Wiemy, jaki własny przepis na życie ma bliski członek rodziny “perfekcyjnej pani domu”. Michał postawił na ruch - na co dzień zachwyca widownię jednym z najpiękniejszych tańców.

  • Małgorzata Rozenek ma starszego brata
  • Mężczyzna zawodowo zajmuje się tańcem
  • Swoich sił na scenie swego czasu próbowała także “perfekcyjna pani domu”

Postaci Małgorzaty Rozenek nie trzeba nikomu przedstawiać. Celebrytka podbiła serca telewidzów między innymi dzięki prowadzeniu programu “Perfekcyjna pani domu”, gdzie żona Radosława Majdana doradzała zagubionym w bałaganie osobom, jak wygrzebać się ze sterty gratów i zapanować nad porządkiem we własnych czterech kątach. Fakt, iż Małgorzata Rozenek dorastała w towarzystwie starszego brata, nie jest jednak tak powszechnie znany, jak jej telewizyjne show.

Brat Małgorzaty Rozenek podbija Francję

Brat Małgorzaty Rozenek, podobnie jak jego siostra, może pochwalić się dużymi zawodowymi osiągnięciami. Różnią się natomiast dziedziny, w jakich rodzeństwo odnosiło sukcesy. Podczas gdy żona Radosława Majdana koncentruje się na pracy w telewizji i budowaniu popularności w internecie, Misha Kostrzewski podbija scenę.

Dzięki ciężkiej pracy Misza Kostrzewski osiągnął sukces za granicą. Związał życie zawodowe z baletem i na co dzień zajmuje się rozkręcaniem kariery we Francji. Obecnie to właśnie ten kraj jest także jego domem.

Brat Małgorzaty Rozenek buduje szczęście u boku żony i trójki dzieci. Jest doskonale obeznany ze światłem reflektorów. Przez dekadę tańczył w Monte Carlo, by po latach profesjonalnie zająć się choreografią i tańcem w operze w Lyonie. Siostra tancerza przyznaje, że mężczyzna ma do tego niesamowity talent.

Marian Lichtman martwi się o Krzysztofa Krawczyka, muzyk nie odbiera telefonuMarian Lichtman martwi się o Krzysztofa Krawczyka, muzyk nie odbiera telefonuCzytaj dalej

Podczas jednego z wywiadów Małgorzata Rozenek wyjaśniła także kwestię imienia brata. Choć tancerz ma na imię Michał, posługuje się pseudonimem “Misha”. “Perfekcyjna pani domu” wyjaśniła, że to zasługa idola jej krewnego - był nim rosyjski artysta.

- Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia- informowała celebrytka.

Jaki brat, taka siostra? Żona Majdana również próbowała swoich sił w tańcu

To, że brat Małgorzaty Rozenek jest profesjonalnym tancerzem, to jedno - to, że prowadząca show “Projekt Lady” również próbowała swoich sił w tańcu, to drugie. Celebrytka spędziła długie lata na tym, by nauczyć się sztuki tańca w balecie. Stawiała pierwsze kroki w tym kierunku w wieku 10 lat, by zakończyć szkołę baletową tuż przed dwudziestką.

A jak baletowe poczynania siostry ocenia brat Małgorzaty Rozenek? Tancerz docenia przedstawienie dyplomowe “perfekcyjnej pani domu”, jednocześnie sugerując, jakim tańcem, jego zdaniem, powinna się zająć. Jak dobrze wiemy, Małgorzata Rozenek ostatecznie wybrała jednak inną ścieżkę zawodową.

-Na przedstawieniu dyplomowym bardzo ładnie tańczyła, miała dużo charakteru. Ja widziałbym ją w tańcu nowoczesnym. Uważam, że wyglądałby w tym bardzo dobrze, bo jeśli chodzi o taniec klasyczny to potrzeba takiego rygoru, który jest jej trochę obcy - komentował brat celebrytki.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: RMF FM, Onet

Następny artykuł