Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak Natalia Oreiro wyglądała w wieku 15 lat? Prawie się nie zmieniła
Kamila Krótka
Kamila Krótka 02.08.2021 02:00

Jak Natalia Oreiro wyglądała w wieku 15 lat? Prawie się nie zmieniła

oreiro
Fot. instagram.com/nataliaoreirosoy

Jak w młodości wyglądała Natalia Oreiro? Właśnie pokazała to na Instagramie. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda serialu "Zbuntowany anioł" ma 15 lat. Dużo się zmieniła?

Natalia Oreiro sławę zyskała dzięki serialowi "Zbuntowany anioł" - trudno znaleźć osobę, która choć raz w swoim życiu nie słyszała tego tytułu. Wiadomo już, jak aktorka wyglądała w młodości.

Gwiazda "Zbuntowanego anioła" w młodości

Na Instagramie Natalii Oreiro pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak niewiele zmieniła się aktorka. Dziś ma 44 lata, ale fani potrafią rozpoznać ją nawet na fotografii, gdzie była piętnastolatką.

Natalia Oreiro dzięki serialowi "Zbuntowany anioł" zyskała międzynarodową skalę. Już wtedy wyglądała zjawiskowo. Jak widać, jako nastolatka także zachwycała uśmiechem i pięknymi oczami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

"Już wtedy ciężko pracowałam"

Do zdjęcie na Instagramie Natalia Oreiro dodała poruszający wpis:

- To ja, kiedy miałam 15 lat. Już wtedy ciężko pracowałam i zaniedbywałam naukę. Dziś, lata później, powiedziałabym sobie, abym tak nie pędziła, abym nie traciła etapu swojego dojrzewania, że jeszcze będę miała czas na dorosłość - napisała aktorka.

Nie przez przypadek Natalia Oreiro porusza temat dorosłości. Bardzo szybko zaczęła ona karierę aktorską. Zagrała nie tylko w serialu "Zbuntowany anioł", ale i w filmie "Miss Tacuarembó" czy produkcji "Gilda - No me arrepiento de este amor".

Aktorstwo to jednak nie jedyna dziedzina, w której Natalia Oreiro osiągnęła sukces. Ma za sobą także udane projekty muzyczne - sprzedała ogółem 11 milionów płyt oraz uczestniczyła w sześciu trasach koncertowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: