Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak zmienił się Mateusz Maga! Przepadł na długie miesiące, a teraz zaskoczył metamorfozą. "Ostatnio wydarzyło się tak wiele"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.11.2023 18:57

Tak zmienił się Mateusz Maga! Przepadł na długie miesiące, a teraz zaskoczył metamorfozą. "Ostatnio wydarzyło się tak wiele"

Mateusz Maga
Jak wygląda teraz Mateusz Maga?, fot. KAPiF

Mateusz Maga to jeden z najbardziej charakterystycznych postaci 4. serii „Top Model”. Choć w programie nie wygrał, osiągnął bardzo wiele, pomimo ogromnego hejtu, jaki go spotkał. Dziś nie poznalibyśmy go na ulicy. Jak teraz wygląda i co robi?

Co robił Mateusz Maga po 4. edycji "Top Model"?

Mateusz urodził się w 1992 roku w Jarosławiu. Świat usłyszał o nim w 2014 roku, kiedy znalazł się w czwartej edycji programu „Top Model”. Pomimo początkowego zachwytu jurorów, nie udało mu się dotrzeć do finału. Został jednak zapamiętany zarówno przez widzów, jak i w branży. Początkowo mierzył się z potwornym hejtem w sieci, co przypłacił załamaniem nerwowym.

Pomimo tych problemów udało mu się podźwignąć. Zaczął pracować w modelingu, co zaowocowało współpracą z tak kultowymi markami jak Prada czy Gucci. Nieco gorzej szło mu w rodzimym show-biznesie. W 2017 roku starał się o reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizji, jednak jego autorski singiel „First Kiss” został odrzucony przez komisję.

Później Maga wystąpił jeszcze w reality show TVN „Agent gwiazdy”, po czym zniknął z show-biznesu. Co działo się z nim przez ostatnie lata? Nie próżnował. Jego ostatnia metamorfoza wywołuje opad szczęki, poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia.

Mateusz Maga, Top Model
Mateusz Maga w finale “Top Model” w 2014, fot. KAPiF
Gwiazda "Top Model" usłyszała poważne oskarżenia. Gęsto się tłumaczy w długim oświadczeniu Dominik Bereżański z "Top Model" dokonał coming outu! Pokazał zdjęcie z chłopakiem. "Bądź dumny"

Co robi teraz Mateusz Maga? Gdzie zniknął model?

Z informacji dostępnych w internecie wynika, że kilka lat temu Maga przeprowadził się do Londynu. To tam wciąż mieszka i pracuje. Wciąż działa w branży modelingowej, prowadzi warsztaty modowe i pomaga e metamorfozach. Sam też zafundował sobie całkowitą zmianę wizerunku. Widzowie, którzy przyzwyczaili się do szczuplutkiego, smukłego chłopaczka będą mocno zdziwieni.

Wraz z nadejściem pandemii koronawirusa w 2020 Mateusz postanowił skupić się na swoich potrzebach. Zaczął wtedy intensywnie trenować na siłowni, co przyniosło spektakularne rezultaty. I choć model ostatnio bardzo rzadko publikuje coś w sieci, co jakiś czas chwalił się rosnącą muskulaturą.

Ostatni wpis Magi na Instagramie pochodzi z maja 2023 roku. Teraz niespodziewanie dodał nowy wpis, w którym nie tylko pochwalił się zmianami w jego życiu i planami, ale też nową fryzurą. Teraz jest całkiem nie do poznania, poniżej możecie wszystko obejrzeć na zdjęciach.

Jak wygląda teraz Mateusz Maga z "Top Model"? Zdjęcia po metamorfozie

Na nowym zdjęciu Mateusz Maga co prawda nie pokazuje tak pieczołowicie wypracowanego kaloryfera na klacie, możemy za to podziwiać jego nową fryzurę. Model wciąż ma długie włosy, ale teraz kosmyki zostały zafarbowane na odcień naturalnego, chłodnego brązu oraz ułożone w delikatne fale. Wygląda zjawiskowo.

Wiem, że dawno mnie nie było, jak zwykle. Ostatnio wydarzyło się tak wiele. Napięty czas, ale tez ogromnie dla mnie trudny z różnych powodów. Właśnie dzisiaj realizuję już ostatnią produkcję zdj. i będę w PL! Jak zauważyliście, ogromnie unikałem wszelkich wystąpień medialnych w PL na przestrzeni kilku lat […]. Nawet mój polski nr komórki jest wyłącznie na trybie samolotowym od 5 lat! Ale już niebawem przylatuję do Warszawy na finał „Top Model” – ogłosił Mateusz, obiecując, że postara się częściej publikować posty.

Poniżej możecie obejrzeć metamorfozę uczestnika „Top Model”. Jak wam się podoba?

Mateusz Maga, Top Model
Mateusz Maga po metamorfozie, fot. instagram.com/mateuszmaga
Mateusz Maga, Top Model
Mateusz Maga po metamorfozie, fot. instagram.com/mateuszmaga
Mateusz Maga, Top Model
Mateusz Maga w 2014 roku, fot. KAPiF
Mateusz Maga, Top Model
Mateusz Maga w 2019 roku, fot. KAPiF