Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Joanna Koroniewska szczerze o problemie męża
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 18.03.2021 01:00

Joanna Koroniewska szczerze o problemie męża

Joanna Koroniewska
eastnews & TRICOLORS
  • Joanna Koroniewska opublikowała kolejny odcinek “Domówki u Dowborów”

  • Jednym z tematów rozmowy była pandemia COVID-19

  • Aktorka miała chlapnąć, że jej mąż boryka się z problemami natury zdrowotnej

  • Od wielu lat małżonkowie tworzą udany związek

Joanna Koroniewska w dużej mierze zawdzięcza swą ogólnopolską sławę roli Gosi w słynnej produkcji TVP “M jak Miłość”. W 2013 roku aktorka postanowiła zerwać z wizerunkiem Chodakowskiej i zająć się innymi projektami zawodowymi. Sława jednak pozostała, czego dowodem jest pokaźne grono ponad 500 tys. obserwatorów na oficjalnym profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie.

Joanna Koroniewska wydała męża? Chodzi o problem natury zdrowotnej

Od jakiegoś czasu fani Joanny Koroniewskiej mogą zapoznać się z prowadzonym przez aktorkę (do spółki z mężem Maciejem Dowborem) internetowym formatem “Domówka u Dowborów”. Kolejne odcinki pojawiają się na Instagramie byłej gwiazdy “M jak Miłość”; jak łatwo się domyślić, program jest sposobem pary na pandemię COVID-19, pozwalając na jednoczesny kontakt z dużą grupą odbiorców oraz znanymi postaciami polskiego show-biznesu.

Najnowszy odcinek “Domówki u Dowborów” trafił na Instagram w czwartek 18 marca. Do wspólnych pogaduszek Joanna Koroniewska zaprosiła tym razem Adę Fijał, Małgorzatę Kożuchowską oraz Barbarę Kurdej-Szatan i jej siostrę Katarzynę.

Zebrane w sieci towarzystwo dumało nad tym, jak długo może potrwać jeszcze wciąż szalejąca na świecie pandemia koronawirusa. Śmiali się (co było chyba w tym przypadku śmiechem przez łzy), że zagrożenie może nie zniknąć z horyzontu przez kolejnych 30 lat. Podążając tym tropem, postanowili sprawdzić, jak będą prezentować się w czasie prognozowanego przez nich zażegnania pandemii.

Użyli w tym celu odpowiednich filtrów postarzających. Na tym jednak nie koniec. We wpisie dołączonym do relacji Joanna Koroniewska miała wyznać, że jej małżonek zmaga się z pewnym zdrowotnym problemem.

- Oby tylko ta pandemia nie zastała nas przy 75 urodzinach. Spokojnie, mamy plany nadawania najdłużej jak się tylko da o ile @maciej_dowbor wytrzyma przynajmniej godzinę bez pójścia do toalety, bo już teraz jest z tym problem. Tak czy inaczej, wesoło nie jest, ale już chyba tylko śmiech nam pozostał - skwitowała Joanna Koroniewska.

Niektórzy oceniali w komentarzach, że to właśnie mąż Joanny Koroniewskiej wypadł w zestawieniu “najstarzej”. Tak czy siak, trudno powiedzieć, czy nawiązanie do nietrzymania moczu było jedynie żartem, czy raczej rzeczywistością.

Rodzina byłej gwiazdy “M jak Miłość”

Joanna Koroniewska wyszła za mąż w 2014 roku. Wraz ze swym małżonkiem doczekała się dwójki dzieci - córek Janiny (urodzonej w 2009 roku) i Heleny (przyszła na świat w 2018 roku). Od wielu lat małżeństwo Dowborów uchodzi za zgraną parę. Czasem każde z nich musi jednak nieco o swoje powalczyć.

- Chciałabym odpowiedzieć, że to ja decyduję i wydaję polecenia, kto ma co robić w domu, ale fakty są takie, że działamy po partnersku. Jednak każdy, kto choć raz oglądał nasz kanał na YouTubie – Dowbory Be Happy albo nasze lajfy, dobrze wie, że każde z nas lubi “przeciągać linę” na swoją stronę - przyznała w jednym z wywiadów aktorka.__

``

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Obcas