Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska opublikowała żartobliwy wpis. Mąż podkrada jej części garderoby

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W najnowszym wpisie Joanna Koroniewska wyjawiła, że nieco martwi się o swojego małżonka. Maciej Dowbor, wyznała z przymrużeniem oka gwiazda, ma zachowywać się w ostatnim czasie nietypowo - jego głowę zaprzątają ponoć takie tematy jak na przykład pielęgnacja. Wielu internautów szybko podchwyciło żartobliwy wpis celebryckiej pary.

  • Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z małżonkiem

  • Aktorka wyznała, że Maciej Dowbor zachowuje się ostatnio nietypowo

  • Internauci domyślają się, co przyczyniło się do zmiany

Joanna Koroniewska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność między innymi dzięki pracy na planie hitu TVP „M jak Miłość”. Mimo iż aktorka odeszła z obsady serialu w 2013 roku, popularność pozostała. Dowodem tego jest liczba obserwatorów na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie, który zrzesza pokaźne grono ponad 550 tys. użytkowników. Ostatnio grupa ta znów miała okazję przekonać się, jak Joanna Koroniewska i jej małżonek spędzają wspólnie czas.

Joanna Koroniewska opublikowała nietypowe zdjęcie w towarzystwie ukochanego

Instagramowy profil Joanny Koroniewskiej obfituje we wspólne zdjęcia aktorki z Maciejem Dowborem, synem prezenterki Katarzyny Dowbor. Celebrycka para trwa w związku małżeńskim od 2014 roku - doczekali się dwóch córek, Janiny i Heleny.

Dziś Joanna Koroniewska opublikowała kolejną fotografię w towarzystwie małżonka. Para pozuje do zdjęcia uzbrojona w opaski do włosów. Jak wyznała aktorka, ostatnio jej ukochany przejawia wyjątkowe zainteresowanie podobnymi przedmiotami.

W notce celebrytka zastanawia się, czy małżonek powoli nie zaczął się stawać raczej przyjaciółką, niż partnerem. Jak wylicza Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor ma bowiem dopytywać między innymi o odżywki do włosów, a także produkty do pielęgnacji skóry. Podkrada ukochanej także elementy garderoby, czego dowodem ma być załączone zdjęcie małżonków w opaskach.

[EMBED-1491]

- Dobrze, że chociaż ma większą stopę, to przynajmniej moje szpilki są bezpieczne. Ale od kilku dni nie mogę znaleźć swojej nowej torebki... Przypadek ?! Nie sadzę! - czytamy na Instagramie.

Celebrytka kończy wpis rozważaniami na temat tego, czy wspomniane wyżej sygnały nie powinny czasami skłonić ją do zmartwień. Ostatecznie Joanna Koroniewska, jak napisała, skłania się jednak ku wersji, iż podobne zachowania są „typowe dla mężczyzn w obliczu kryzysu wieku średniego”.

Internauci snują własne teorie

Wpis Joanny Koroniewskiej był naturalnie humorystyczny. Podobne żarty przypadły do gustu wielu fanom aktorki, o czym nie omieszkali dać znać w sekcji komentarzy. Niektórzy snuli własne teorie dotyczące tego, dlaczego małżonek gwiazdy nagle zaczął przejawiać nowe zainteresowania. Domyślają się, iż nie bez znaczenia jest w tym przypadku otoczenie, w jakim żyje syn Katarzyny Dowbor na co dzień.

- Uwielbiam Wasze poczucie humoru - napisała jedna z internautek.

- Skutek mieszkania z trzema kobietami - sugeruje ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >