Jola Rutowicz Żródło: kadr z programu "Big Brother"/ Youtube, kanał: WielkiBrat4

Jola Rutowicz zyskała popularność dzięki udziałowi w "Big Brotherze". Przeszła ogromną metamorfozę

26 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Jola Rutowicz zyskała zaskakującą popularność dzięki show “Big Brother”. Widzowie poznali ją jako entuzjastkę lateksowych strojów, długich paznokci, błyskotek i pluszaków. Przez lata gwiazda programu “Big Brother” zmieniła swój wizerunek i wyemigrowała z kraju. Aż trudno poznać ją na aktualnych zdjęciach.

  • Jola Rutowicz zyskała popularność dzięki show “Big Brother”
  • Dziś trudno rozpoznać w celebrytce dawną miłośniczkę różu
  • W jednym z wywiadów uczestniczka programu zapewniała, że osoba, jaką poznali telewidzowie, była jedynie fikcyjną kreacją

W 2007 roku Jola Rutowicz objawiła się w programie “Big Brother” jako prawdziwa sensacja. Jej osoba przyciągała przez ekrany setki telewidzów. Występ w czwartej edycji programu z pewnością zapewnił Joli Rutowicz szumny start w show-biznesie. Niewielu wie, że po dawnej entuzjastce lateksowych strojów obecnie zostało niewiele.

Jola Rutowicz dziś. Celebrytka przeszła prawdziwą metamorfozę

Nieco zapomniana Jola Rutowicz utrwaliła się w pamięci tysięcy telewidzów jako niepotrafiąca oprzeć się lateksowym wdziankom i błyskotkom osoba. Warto wspomnieć, że dzięki sympatii rodaków Jola Rutowicz ostatecznie wygrała 4 edycję show.

Udany medialny występ w “Big Brotherze” zapewnił Joli Rutowicz miejsce w programie “Gwiazdy tańczą na lodzie”. Widzowie mogli zobaczyć Jolę Rutowicz także w późniejszej, celebryckiej odsłonie “Big Brothera” - udział w show zakończyła na drugim miejscu.

Po tym pięć minut sławy Joli Rutowicz przepadło w niebyt. Okazuje się, że celebrytka wyjechała z Polski, na miejsce do życia wybierając Stany Zjednoczone. Uczestniczka “Big Brothera” chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami ze swego codziennego życia - to właśnie tam fani mieli okazje zapoznać się z nowym wizerunkiem słynnej skandalistki.

Edyta Górniak miała stan przedzawałowy. Jest pewna, że epidemia uratowała jej życieEdyta Górniak miała stan przedzawałowy. Jest pewna, że epidemia uratowała jej życieCzytaj dalej

Trzeba przyznać, że zmiana wizerunku Joli Rutowicz sprawia, że w pierwszej chwili ciężko rozpoznać w niej dawną wielbicielkę lateksu. Teraz Jola Rutowicz pozuje do zdjęć w sporo odsłaniających, lecz zdecydowanie bardziej stonowanych strojach. Gwiazda “Big Brothera” postawiła również na blond włosy, żegnając się z czarną natapirowaną fryzurą.

Jola Rutowicz nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W jednej z klinik przeszła korektę nosa, o czym nie omieszkała poinformować obserwatorów jej mediów społecznościowych.

- Pełen profesjonalizm! (...) Efekt operacji przeszedł moje najmilsze oczekiwania. (...) Już siedem dni po zabiegu mogłam swobodnie wrócić do codzienności - napisała Jola Rutowicz.

Wizerunek Joli Rutowicz w “Big Brotherze” aktorską kreacją?

Niedawno Jola Rutowicz wróciła na chwilę do lat jej występu w “Big Brotherze”. Wyjawiła internautom, że w rzeczywistości uwielbiająca róż i jednorożce osoba, jaką poznali w show, była jedynie kreacją. Podczas pobytu w Londynie miała wymyślić ją sama Jola Rutowicz. Prawdziwa osobowość celebrytki do dziś pozostaje jedną wielką medialną tajemnicą.

-Telewizja jest jedną wielką sceną i widz powinien zdawać sobie z tego sprawę. (...) To był sposób na zarobienie pieniędzy, to była moja praca - powiedziała w jednym z wywiadów Jola Rutowicz.

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Źródło: instagram.com/@jollie_jolanta_rutowicz_

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Fakt

Następny artykuł