Swiatgwiazd.pl
Julia Wieniawa na planie filmowym

instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z planu filmowego

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Julia Wieniawa zaniepokoiła fanów najnowszym zdjęciem zakrwawionej twarzy. Jak się szybko okazało, to nie wynik groźnego wypadku, a zwyczajna charakteryzacja do filmu. Jednocześnie aktorka uradowała obserwatorów informacją, że właśnie rozpo

  • Julia Wieniawa pokazała zakrwawioną twarz

  • Prace na planie filmowym ruszyły pełną parą

  • Pierwsza część "W lesie dziś nie zaśnie nikt" pod lupą krytyką

Chociaż Julia Wieniawa ma zaledwie 22 lata, już może poszczycić się szeroką gamą zawodowych osiągnięć - nie tylko śpiewa, ale przede wszystkim sukcesywnie wspina się po szczeblach kariery aktorskiej. Na swoim koncie ma liczne role serialowe i teatralne, a propozycji ze strony najpopularniejszych reżyserów stale przybywa.

Julia nie próżnuje i zarobione pieniądze szybko inwestuje we własne biznesy. Obecnie na rynku skrzydła rozkładają dwie marki 22-latki - kosmetyczna i odzieżowa, której chlubą są stroje do jogi.

Julia Wieniawa pokazała poturbowaną twarz

Prężnie działająca na poczet swojego sukcesu Julia stara się każdego dnia, choć krótką chwilę zagospodarować na aktywność w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się najciekawszymi epizodami z życia.

Ostatnio na InstaStory wrzuciła wyjątkowo niepokojące zdjęcie - posiniaczona i zakrwawiona twarz przykuła ogromną uwagę, a tajemniczy opis aktorki nie uciszył zamieszania.

Zgadnijcie, kto wrócił - napisała.

Już po chwili Julia upubliczniła jedną z wiadomości, jaką otrzymała do prywatnej skrzynki. Fanka trafnie zgadła, że liczne rany na twarzy celebrytki to charakteryzacja. Ponadto, jak się okazało, wykonano ją na potrzeby nagrań do drugiej części filmu " W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Oh, Yes. Dziś pierwszy dzień na planie. Kręcimy "W lesie dziś nie zaśnie nikt" - potwierdza Wieniawa. W pierwszej części 22-latka wcieliła się w jedną z głównych postaci, Zosię Wolską.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" pod lupą krytyką

Premiera pierwszej części horroru przypadła na dość niekorzystny dla twórców czas, gdy to z powodu pandemii koronawirusa wszystkie kina zostały zamknięte. Film szybko więc trafił na platformę Netflix, gdzie Polacy mogli obejrzeć pierwszy taki rodzimy horror.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" wzbudził dość skrajne emocje i zarówno, jak spotkał się z ogromną sympatią widzów, tak otrzymał też mnóstwo gorzkich komentarzy. 

Na popularnej stronie Filmweb.pl możemy przeczytać kilka nieprzyjemnych opinii krytyków, którym produkcja nieszczególnie przypadła do gustu.

Chcieliśmy wiedzieć jak może wyglądać polski slasher to już wiemy. Jakbym jadł chińskie żarcie ugotowane w polskiej jadłodajni. Według przepisu, ale bez smaku - pisze Tomasz Raczek.

Bieda-imitacja i kolejny przykład filmu, który stawia się ponad gatunkiem (wink-wink do widza) zamiast wciągnąć nas do środka z pełną mocą. Duży zawód i ziewy - czytamy wpis Sebastiana Smolińskiego.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera drugiej części horroru. Być może kolejna odsłona przyniesie twórcom nieco większe uznanie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Filmweb

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >