Swiatgwiazd.pl > Plotki > Kajra i Sławomir poinformowali o premierze nowego utworu. Fani są zachwyceni
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:33

Kajra i Sławomir poinformowali o premierze nowego utworu. Fani są zachwyceni

Kajra Sławomir
Instagram / Superkajra

Kajra i Sławomir opublikowali dzisiaj niespodziewane wideo, w którym informują o premierze najnowszego singla. Internauci są zachwyceni.

  • Kajra i Sławomir od lat wspólnie koncertują

  • Dziś na Instagramie podzielili się zaskakującym klipem

  • Możemy już posłuchać ich najnowszego singla

Sławomir jest jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Dziś podzielił się dobrą wiadomością dla swoich fanów - ma miejsce premiera jego najnowszego singla.

Sławomir chwali się nowym singlem

Sławomira bez wątpienia można zaliczyć do najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalista niemalże zdominował polski rynek disco polo, jego piosenki z automatu stają się hitami.

Od 2016 związany jest ze swoją żoną, Magdaleną Kajrowicz. Wspólnie występują na scenie, ona pod wdzięcznym pseudonimem Kajra także udziela swojego głosu na scenie. Prowadzą także aktywnie swoje konta w social mediach.

Niedługo będziemy mogli oglądać ,,żonę Sławomira" jak sama lubi siebie nazywać, w zupełnie nowej roli. Już za parę tygodni wystąpi w popularnym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Jak widać para bardzo dba o dobry wizerunek w mediach i coraz szerszą popularność.

Na swoim Instagramie opublikowała nagranie, które ucieszy wielu fanów tej dwójki. Na nagraniu zapowiadają duże wydarzenie w swojej karierze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nowy klip Sławomira

Na Instagramie Kajry pojawiło się niespodziewanie nowe nagranie z mężem. Widać na nim jak elegancko ubrani stoją obok siebie w najprawdopodobniej koncertowej scenerii. Jednak ważniejsze od tego co widać, jest to co Sławomir mówi na nagraniu.

- Kameruje się? Cześć, tu Sławomir i Kajra. Kochani, teraz bogactwo niech płynie do was zabieramy was na ,,All Inclusive". Płyńcie tam razem z nami i poczujcie moc wakacji - kreatywnie opowiedział wokalista.

Klip jest już dostępny na Youtubie, gdzie obejrzało go 80 tysięcy internautów. Jak na razie zebrał ponad dwa tysiące łapek w górę. Komentarze także są raczej przychylne, pozytywnie o piosence wypowiedział się np. Cyber Marian.

Podoba wam się nowa piosenka tej dwójki?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Magdalena Kajrowicz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sławomir