Swiatgwiazd.pl
Kamila Kamińska jest w ciąży

TRICOLORS/East News

Kamila Kamińska jest w ciąży. Radosna nowina poruszyła fanów

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Kamila Kamińska ogłosiła radosną nowinę. Znana z takich seriali jak "Barwy szczęścia" czy "Zakochani po uszy" aktorka potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. W sieci pojawiła się zmysłowa fotografia, pod którą przyszła mama zwróciła się do swojego partnera. "Cudownie" – komentują internauci.

  • Kamila Kamińska i Michał Meyer spodziewają się dziecka

  • Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z sesji ciążowej

  • Gratulacje dla przyszłych rodziców napływają z całej Polski

Kamila Kamińska jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia w Polsce. Rozpoznawalność przyniosły jej takie role jak Sylwia Witos z „Zakochanych po uszy” czy Regina Czapla z „Barw szczęścia”. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy użytkowników.

Kamila Kamińska szykuje się do roli mamy

Niedawno do fanów Kamili Kamińskiej dotarła informacja o zakończeniu jej współpracy z ekipą „Zakochanych po uszy”. Aktorka długo nie zdradzała, dlaczego zdecydowała się odejść z popularnego serialu. Teraz jej sympatycy nie mają już żadnych wątpliwości.

Przerwa od obowiązków zawodowych z pewnością związana jest ze zmianami, jakie nastąpiły w życiu Kamili Kamińskiej i jej ukochanego, Michała Meyera. W niedzielę po południu aktorka opublikowała bowiem zdjęcie, którym jednocześnie potwierdziła, że wraz z partnerem spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Zdjęcie Kamili Kamińskiej jest bardzo zmysłowe, a nawet można pokusić się o określenie „odważne”. Jak przystało na sesję ciążową, na fotografii wyeksponowany jest przede wszystkim brzuszek. Choć widać, że gwiazda „Barw szczęścia” zbliża się do momentu porodu, nie wiadomo, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka.

- (…) Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu. Dziękuję, że jesteś – napisała Kamińska, zwracając się do ojca swojego dziecka, Michała Meyera.

Post ciężarnej aktorki wywołał spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Na profil Kamili Kamińskiej wciąż spływają nowe komentarze z gratulacjami i życzeniami szczęśliwego rozwiązania. Do setek internautów dołączają osoby ze świata show-biznesu, między innymi Katarzyna Sawczuk.

  • Wspaniale!!! Dużo zdrówka!!!

  • Cudownie

  • Wszystkiego dobrego dla Was – czytamy pod zdjęciem Kamili Kamińskiej.

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Jeszcze niedawno Kamila Kamińska układała sobie życie u boku reżysera Łukasza Palkowskiego. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a aktorka zaczęła spotykać się z aktorem Michałem Meyerem. Co ciekawe, oboje grali w „Zakochanych po uszy”. Na początku serialu wcielali się nawet w parę zakochanych.

Kamila Kamińska i Michał Meyer długo nie potwierdzali plotek o swoim związku. W końcu do sieci trafiło jednak ich wspólne zdjęcie z niepozostawiającym złudzeń opisem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >