Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kammel do Krzan po "PnŚ": "Dużo jesz na wizji i opowiadasz świńskie kawały". Lista "zażaleń" jest dłuższa
Anna Lipska
Anna Lipska 21.09.2023 18:33

Kammel do Krzan po "PnŚ": "Dużo jesz na wizji i opowiadasz świńskie kawały". Lista "zażaleń" jest dłuższa

Tomasz Kammel i lista zarzutów do Izabelli Krzan
Izabella Krzan, Tomasz Kammel, fot. KAPIF

Tomasz Kammel i Izabella Krzan są jedną z najbardziej lubianych par prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Po kolejnym odcinku prezenter wypisał w poście listę zarzutów skierowanych do koleżanki z planu. O co mu chodzi?

"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan i Tomasz Kammel jednym z duetów śniadaniówki

Tomasz Kammel należy do najbardziej doświadczonych i obytych z kamerą prezenterów TVP. Od lat pojawia się na wizji i ominęła go nawet czystka sprzed 7 lat przeprowadzona przez ówczesnego prezesa Jacka Kurskiego, kiedy t największe gwiazdy żegnały się z TVP.

Po odejściu z “Pytania na śniadanie” Marzeny Rogalskiej jego partnerką została Izabella Krzan. Pomimo obaw, młoda dziennikarka szybko odnalazła się w formacie. Obecnie ze swobodą dotrzymuje kroku doświadczonemu koledze.

KAPIF_oryginal_K1057998F.jpg
Izabella Krzan, Tomasz Kammel, fot. Kapif
KAPIF_oryginal_K1057983F.jpg
Izabella Krzan, Tomasz Kammel, fot. Kapif
„Bój się Boga”. Tomasz Kammel zaliczył niewiarygodną wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”, widzowie byli pewni, że się przesłyszeli Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Czy Tomasz Kammel kocha się w Izabelli Krzan?

Kammel i Krzan często wygłupiają się na wizji, a widzowie byli świadkami wielu zabawnych sytuacji z ich udziałem. Prezenter często nawiązuje w swoich postach na Instagramie do tego, co dzieje się w studiu. 

Podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi padło:

"Nie wierzę, że nie kocha się pan w Izie. Przepraszam, musiałam" - zapytała internautka.

Kammel wcale nie migał się od odpowiedzi. Napisał bez owijania w bawełnę.

"Kocham z nią pracować, kocham się z nią wygłupiać, kocham z nią gadać. Za resztę odpowiada Dominik"— odpisał, nawiązując do partnera Krzan. 

Z kolei po najnowszym odcinku “Pytania na śniadanie” wypisał listę zarzutów do Izy.

KAPIF_1000pix_K1024542F.jpg
Izabela Krzan, Tomasz Kammel, fot. KAPIF

Tomasz Kammel z "zarzutami" w kierunku Izabelli Krzan

Tomasz Kammel nie omieszkał skomentować w sieci najnowszego odcinka “Pytania na śniadanie”. Tym razem zachwycał się oglądalnością i wystosował listę “zarzutów” w kierunku Izabelli Krzan. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka:

“I znowu nasze szaleństwa w porannym paśmie @pytanienasniadanie wygenerowały petardyczną oglądalność. Dziękujemy Wam za to w imieniu swoim (Izy i moim) oraz każdej osoby w redakcji, w reżyserce, na planie, słowem KAŻDEGO kto buduje z nami ten sukces. Dziękujemy!!!” - napisał.

I dodał: 

PS. @izabellakrzan bardzo dużo jesz na wizji, ciągle nabijasz się z mojego wieku, opowiadasz świńskie kawały, ogólnie skandalicznie się zachowujesz. Dlatego mam tylko jedną prośbę - rób tak dalej” - zakończył.

Fani programu są zachwyceni wpisem i poczuciem humoru Kammela. Co wy na to?