Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek o planach na pierwszego Sylwestra z Maćkiem Kurzajewskim. Przed nimi intensywny czas
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.12.2022 21:52

Kasia Cichopek o planach na pierwszego Sylwestra z Maćkiem Kurzajewskim. Przed nimi intensywny czas

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Choć większość z nas ma już plan na spędzenie ostatniego dnia 2022 roku, prezenterzy TVP nie mogli liczyć na łut szczęścia. Maciej Kurzajewski wraz z partnerką spędzi ten czas, skupiając się przede wszystkim na pracy.

Gdy gwiazdy Telewizji Polskiej szykują się na coroczny koncert w Zakopanem, część z nich musiała zmienić swoje imprezowe plany. W tym roku nie wszyscy będą mogli bawić się do białego rana.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek nie poszaleją w Sylwestra

Aktorka w rozmowie z Faktem wyjaśniła, co zamierza robić podczas ostatniego dnia 2022 roku. Choć wraz z Maciejem Kurzajewskim nie wybiera się na żadną imprezę okolicznościową, nadchodzące dni będą dla niej bardzo intensywne.

W pracy jesteśmy dziś, czyli 30 grudnia, potem też 31. No i 1 stycznia witamy ze studia naszych widzów i łączymy się z naszymi kolegami i koleżankami, którzy są w Zakopanem, gdzie przywitają nowy rok — wyznała Kasia Cichopek.

W tym roku para postawiła na domowe świętowanie, ale nie oznacza to zabawy do białego rana. Aby powitać widzów "Pytanie na śniadanie" będą musieli stawić się w studiu już na godzinę 5:00 rano.

— No, nie poszalejemy z Maćkiem, bo musimy w niedzielę być już o 5. rano w pracy, by powitać naszych widzów i przywitać Nowy Rok. Ale nie narzekamy, bo naprawdę kochamy naszą pracę stwierdziła gwiazda.

Para nie zapomina o rodzinie i przyjaciołach

Duet po raz pierwszy spędzi Sylwestra w swoim towarzystwie. Dopiero w październiku bieżącego roku ujawnili przed mediami swój związek. Mają już za sobą wspólne święta, które odbyły się u gwiazdy "M jak miłość". Na razie nie mają jeszcze pomysłu na lokalizację noworocznej "imprezy".

— Sylwestra spędzamy z Maćkiem w domu, w którym? Jeszcze nie zdecydowaliśmy — powiedziała prezenterka.

Przed wybiciem północy Kasia Cichopek chce jeszcze zadzwonić z życzeniami do dzieci, które spędzą ten czas u swojego taty, Marcina Hakiela. Krótką rozmowę odbędzie również ze swoimi rodzicami oraz mamą Macieja Kurzajewskiego.

Być może sylwestrowy wieczór duet spędzi na oglądaniu specjalnego koncertu zorganizowanego przez TVP z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. O przebiegu skromnej zabawy z pewnością będziemy mogli dowiedzieć się więcej na ich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
fot. KAPiF
katarzyna cichopek maciej kurzajewski
Maciej Kurzajewski podsumował rok. Fot. Kapif
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt