Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Sokołowska świętuje roczek syna, po raz pierwszy pokazała twarz Ivo Lwa. Podobny do mamy?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.07.2023 19:12

Kasia Sokołowska świętuje roczek syna, po raz pierwszy pokazała twarz Ivo Lwa. Podobny do mamy?

Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska pokazała twarz syna, fot. KAPiF/instagram.com/kasiasokolowska_official/

Kasia Sokołowska chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by dzielić się z internautami szczegółami życia zawodowego, ale i prywatnego. Święto synka skłoniło ją do szczególnego postu. Przedstawiła chłopca w całej okazałości.

Kasia Sokołowska cieszy się późnym macierzyństwem

Gwiazda programu "Top Model" po raz pierwszy została matką w ubiegłym roku, gdy na świecie pojawił się jej syn, Ivo Lew. W mediach społecznościowych często wspominała o urokach macierzyństwa, które przyszło do niej w dojrzałym wieku. Pierwszy Dzień Matki był dla Kasi Sokołowskiej wyjątkowym świętem.

Niepowtarzalne uczucie i przywilej.

Reżyserka pokazów mody po narodzinach syna chętnie pokazywała go w mediach społecznościowych. Często dbała jednak, by twarz chłopca była niewidoczna. Wiele gwiazd show-biznesu decyduje się na taki krok względem swoich pociech.

Syn Sylwii Peretti nie żyje. Miał zaledwie 23 lata, mężczyzna zginął w wypadku samochodowym

Kasia Sokołowska w urodziny Ivo Lwa pokazała jego twarz w internecie

Świeżo upieczona mama w mediach społecznościowych chętnie dzieliła się z internatami kolejnymi doświadczeniami z synkiem. W dniu urodzin nie mogło zabraknąć specjalnego postu na cześć małego Ivo Lwa.

Tym razem Kasia Sokołowska postanowiła pokazać chłopca swoim obserwatorom. Udostępnione zdjęcie przedstawia twarz chłopca, który zajada się truskawką. Już na pierwszy rzut oka widać ogromne, błękitne oczy dziecka, które upodobniają go do mamy.

Internauci zachwycili się chłopcem

Widok uroczego szkraba rozczulił internautów, którzy od razu złożyli mu życzenia w komentarzach. Nie zabrakło także czułych słów od gwiazd, współpracujących z mamą chłopca. Ślad po sobie została m.in.: Kinga Rusin oraz Michał Piróg.

  • Wszystkiego co dobre, cenne i najważniejsze.
  • Obłędny chłopak! Śliczny!
  • Mamma mia, jaki cudowny! Sto lat.
  • Przecudny maluszek.
Kasia Sokołowska.PNG
Gwiazdy składają życzenia synowi Kasi Sokołowskiej, fot. instagram.com/kasiasokolowska_official/