Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kibice wściekli po meczu Polaków. Za porażkę obwiniają tylko jedną osobę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.06.2024 21:20

Kibice wściekli po meczu Polaków. Za porażkę obwiniają tylko jedną osobę

Reakcja fanów na wynik meczu

Mecz Polska-Austria dobiegł końca. Nastroje nie są jednak kolorowe. Wielu nie może się pogodzić z decyzjami sędziego.

Polska na Euro 2024

Nowy selekcjoner, Michał Probierz, przejął prowadzenie polskiej reprezentacji piłkarskiej, która zdołała awansować na Euro 2024. To 17. edycja mistrzostw Europy w piłce nożnej, które po raz trzeci odbywają się w Niemczech. Tuż przed turniejem, polska drużyna narodowa odniosła zwycięstwa w meczach towarzyskich z Ukrainą i Turcją.

Reprezentacja pod wodzą kapitana i napastnika FC Barcelony, Roberta Lewandowskiego, zmierzy się z wymagającymi rywalami w fazie grupowej. W pierwszym meczu, rozegranym 16 czerwca, Polacy przegrali z Holandią 1:2. Dzisiaj zmierzyli się z Austrią, a 25 czerwca czeka ich spotkanie z Francją.

Kto zdobył dla nas gola?

Gwiazdy na boisku w za małych koszulkach. Nie da się na to patrzeć Euro 2024. Ewakuacja kibiców w Berlinie. Co się dzieje?

Krzysztof Piątek zdobył gola w meczu z Austrią

W dzisiejszym meczu Euro 2024 Austriacy objęli prowadzenie 1:0 dzięki bramce Gernota Traunera, strzelonej w dziewiątej minucie. Przed zakończeniem pierwszej połowy Krzysztof Piątek wyrównał wynik, wykorzystując swoją szansę w polu karnym i zdobywając gola w 30. minucie, co było jego pierwszym trafieniem w tegorocznych mistrzostwach Europy. Mecz zakończył się jednak wynikiem 3:1 dla Austriaków.

Na mecz Polaków w Berlinie zjechało wielu kibiców. Niestety, tuż przed rozpoczęciem doszło do sytuacji wymagającej ewakuacji. Według doniesień radia RMF FM powołującego się na niemieckie media społecznościowe, kibice zostali pilnie ewakuowani z powodu złych warunków pogodowych. Strefa kibica została zamknięta, co oznacza, że wspólne oglądanie spotkania nie będzie możliwe.

Reakcje kibiców na wynik meczu

Kibice Biało-Czerwonych są oburzeni zachowaniem sędziego. Według nich jego decyzje przyczyniły się do porażki Polaków. Uważają, że były one korzyścią jedynie dla drużyny Austrii. To właśnie przeważnie takie komentarze możemy zobaczyć pod postami informującymi o końcu meczu i naszej porażce.

• A ten karny w pierwszej połowie kiedy nam przyznają?