Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Euro 2024. Mecz z Austrią ledwo się zaczął, a Michał Probierz znowu na ustach wszystkich
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 21.06.2024 18:30

Euro 2024. Mecz z Austrią ledwo się zaczął, a Michał Probierz znowu na ustach wszystkich

Michał Probierz
fot.: KAPiF

Euro 2024. 21 czerwca reprezentacja Polski weszła na boisko, by zmierzyć się z drużyną Austrii. Michał Probierz tylko się pojawił i znowu wzbudził sensację.

Euro 2024: reprezentacja Polski

Reprezentacja ma już za sobą pierwszy mecz na dużym turnieju, po którym selekcjoner zebrał wiele pochwał. Chociaż mecz z Holandią Polacy przegrali 1:2, to walczyli do ostatniej minuty i nie ulegali przeciwnikowi. 

Aby wyjść z grupy biało-czerwoni muszą zmierzyć się z drużyną Austrii, a później z bardzo mocnymi w ostatnich latach Francuzami. Przed nimi naprawdę trudne zadanie, ale pomimo pierwszej przegranej kadrowicze pokazali, że potrafią walczyć do ostatniej minuty, czym mocno zaimponowali kibicom. 

Selekcjoner natomiast otrzymał komplementy nie tylko od polskich kibiców, ale też europejskiej prasy. 

Michał Probierz ma jeden krótszy palec. Co się stało? Trzy lata temu nieprzytomny padł na murawę. Teraz wrócił na Euro i od razu dokonał czegoś takiego

Komplementy dla Michała Probierza

Okazuje się, że selekcjoner polskiej kardy w piłce nożnej zrobił wielkie wrażenie podczas meczu na stadionie w Hamburgu. Zagraniczne media rozpisują się o nim w samych superlatywach. Michał Probierz w niedzielę 16 czerwca wyszedł na murawę w eleganckim, kraciastym, trzyczęściowym garniturze w jasnym kolorze. Trener skorzystał z pomocy znanego blogera Mr. Vintage, który dobrał mu tę stylizację. Był to garnitur polskiej marki Lancerto. BBC postanowiło wyróżnić Probierza, dodając post w mediach społecznościowych z nim w roli głównej:

Precz z Garethem Southgate'em! W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Michał Probierz.

Zagraniczni internauci są zachwyceni polskim selekcjonerem. 
 

Euro 2024: Michał Probierz na meczu Polska-Austria

Michał Probierz pojawiając się na meczu Polska-Austria również wzbudził zachwyt kibiców. Selekcjoner ponownie wybrał elegancje i pokazał wielką klasę. Tym razem wybrał granatowy garnitur z brązową kamizelką w kratkę. 

Nie zabrakło eleganckiej białej koszuli, krawata w kolorze garnituru i oczywiście przypinki z biało-czerwoną flagą. 

Michał Probierz kolejny raz pokazał szyk i klasę. 

Michał Probierz, fot. EastNews
Michał Probierz, fot. EastNews